Úvod Aktuality Opäť budú vyberať riaditeľa Služieb

Opäť budú vyberať riaditeľa Služieb

REKLAMA
GM Dental Zubar

Miroslav Procháska, ktorý nastúpil na miesto riaditeľa Služieb mesta Piešťany na základe výberového konania, odchádza tento mesiac v rámci skúšobnej doby, podľa vlastného vyjadrenia z rodinných dôvodov 시크릿쥬쥬 11기 다운로드. Mestskú organizáciu zatiaľ povedie jej právnička Erika Studená. Na návrh primátora tak rozhodlo zastupiteľstvo na svojom mimoriadnom zasadaní túto stredu 저벅가 다운로드. Na miesto riaditeľa mesto vypíše nové výberové konanie.

Hoci poslanec Jozef Malík (nezávislý – klub Spoločne pre Piešťany) na zasadaní poslancov navrhoval, aby primátor vymenoval Igora Blaška, ktorý vzišiel ako ďalší kandidát z pôvodného výberu komisie, jeho návrh nakoniec nezískal dostatočnú podporu poslaneckého zboru a primátor Miloš Tamajka vypíše nové výberové konanie 혜화동 다운로드.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

 

Služby mesta Piešťany (SMP) tak budú mať opäť iba dočasné vedenie, čo sa zástupcovi najväčšieho poslaneckého klubu nepáčilo, pretože to podľa J 지하철 앱 다운로드. Malíka ohrozuje prípravu rozpočtu a situáciu v službách. Okrem riaditeľa totiž odchádza i ekonómka, ktorá dosiahla dôchodkový vek.

IMG_5881_resizeNa to oponovala ďalšia poslankyňa a zamestnankyňa SMP Eliška Gocká, podľa ktorej manažéri stredísk vedia, čo majú robiť a nemyslí si, že by príprava rozpočtu bola ohrozená full Pinterest image.

Poslanci v závere požiadali vedenie mesta, aby zloženie výberovej komisie ešte pred zasadaním dostalo dôveru zastupiteľského zboru. Ak mesto vypíše výberové konanie, oznam musí byť uverejnený najmenej tri týždne na úradnej tabuli, preto sa predpokladá, že nový riaditeľ nebude vymenovaný skôr ako na jeseň Obit. Poslanci sa tiež stretnú pred prázdninami posledný raz už budúci týždeň – 2. júla a ďalšie zasadanie ich čaká v septembri.

-red-, foto: www.piestany.sk, L Subtitles in Spanish. Turňa

REKLAMA