Úvod Aktuality Omše v budú vysielať online a dnes aj novoročný koncert z Veľkého...

Omše v budú vysielať online a dnes aj novoročný koncert z Veľkého Orvišťa

REKLAMA

Vzhľadom k aktuálnej situácii v zdravotníctve a vysoké množstvo prípadov infekcie koronavírusom u obyvateľov a následné ochorenie COVID-19 sa na základe rozhodnutia vlády SR od dnešného dňa nemôžu sláviť verejné bohoslužby na celom území krajiny game to survive the nuclear war.

Podľa vyjadrenia Branislava Popelku, farára z farnosti sv Froome2. Štefana v Piešťanoch sa tak bohoslužby konajú neverejným spôsobom a kňazi zahŕňajú všetkých ľudí do modlitieb a slávenia bohoslužieb 즐거운 인생 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Knebl

Sv. omše budú vysielané online. Dnes 1.1.2021 bude vysielaná sv. omša z kostola sv. Štefana o 9:00 h na FB stránke Život katolíka v Piešťanoch https://www.facebook.com/pn.katolik 또 오해영 2회 다운로드. Rovnako tak bude na tejto stránke odvysielaná sv. omša v nedeľu 3.1. o 9:00 h.

Sväté omše z Veľkého Orvišťa môžete sledovať na youtubovom kanáli Naše Orvište https://www.youtube.com/channel/UCC-bJgIBXeuUkJGaAwa7AqA 에버레스트 다운로드. Dnes bude vysielaná sv. omša o 9.00 h, zajtra 2. januára o 18:00 h.

Dnes večer ste všetci pozvaní taktiež k sledovaniu Novoročného koncertu z kostola Nanebovzatej Panny Márie z Veľkého Orvišťa v podaní Tria Impression. Vysielaný bude na stránke https://naseorviste.sk/, prípadne si môžete otvoriť priamo youtube kanál Naše Orvište.

Odznie široká plejáda tradičných i moderných skladieb od kolied, cez klasiku až po diela E. Moriconeho, či skupiny ABBA.

-red-

REKLAMA