Úvod Aktuality Od smrti B. Bukovského uplynuli dva roky, Piešťanci si ho opäť pripomenuli

Od smrti B. Bukovského uplynuli dva roky, Piešťanci si ho opäť pripomenuli

Prvú aprílovú sobotu sa vo farskom kostole sv. Štefana slávila opäť spomienková sv. omša za zosnulého kňaza Branislava Bukovského Watch Twitch Broadcast replay download. Aj tí, čo na nej boli účastní a nepoznali Braňa, z nej museli jednoznačne vycítiť, že bola odslúžená za výnimočného človeka a teda aj výnimočného kňaza one mail.

branislav bukovsky2
Sv loadrunner. omšu už tradične organizovali absolventi Gymnázia sv. Michala Archajela, ktorí sú súčasne „odchovancami“ Braňa Bukovského. Do ich života sa zapísal nielen ľudskosťou, zmyslom pre humor, výletmi, stretkami, ale aj nekonečným pochopením pre ľudskú slabosť a nedokonalosť thumb mp3.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl

Ako kaplán sa Braňo venoval mládeži, neskôr sa začal intenzívne venovať pastoračnej práci s rodinami. Jeho jedinečnosť spočívala v tom, že svoju pastoračnú činnosť vykonával s láskou a starostlivosťou psp 정펌 다운로드. Veľkú podporu venoval rodinám, ktoré prežívali ťažké životné obdobie. Nevyhýbal sa kontaktu s nimi, neprestával s nimi komunikovať a bol ochotný s nimi zdieľať ich trápenia ps3 iso 한글 다운로드. Stal sa ich veľkým priateľom a oporou. Jeho nečakaná smrť pred dvomi rokmi otvorila mnohé otázky v ich živote, ale veria, že ich sprevádza svojimi príhovormi z neba 라벨양식 다운로드.

S láskou spomíname Piešťanci

Foto: Martin Kvasnica

REKLAMA