Úvod Aktuality Od sanitky v Šaštíne skoro vyhorelo aj zdravotné stredisko

Od sanitky v Šaštíne skoro vyhorelo aj zdravotné stredisko

REKLAMA
Esesko

Hasiči z Kútov a dobrovoľný zbor zo Šaštína – Stráží mali včera, v stredu 2. marca plné ruky práce. Od horiacej sanitky, ktorá stála na dvore, sa totiž chytila aj strecha zdravotného strediska na námestí 모바일 댄싱오니 다운로드. Kým auto zhorelo prakticky do tla, budovu sa, našťastie, hasičom podarilo uchrániť. Vzniknutú škodu aj tak vyčíslili na 17-tisíc eur.  Ako príčinu požiaru označili elektrický skrat na vozidle Wide-area download.

sanitka„Včera krátko po 15.00 hod 오토캐드 2019 한글 다운로드. bol ohlásený požiar sanitného vozidla a priľahlej budovy na Námestí slobody v Šaštíne-Strážoch, okres Senica. Požiar bol likvidovaný dvoma C prúdmi a jedným vysokotlakým prúdom za súčasného ochladzovania budovy 유심칩 다운로드. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Kútov a členovia DHZO z obce Šaštín-Stráže. Následkom požiaru vznikla majiteľovi priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 17 000,- Eur,“ informovala Júlia Kedrová z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave Murhowt.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

Podľa jej vyjadrenia požiar spôsobil elektrický skrat v sanitke, ktorá bola odparkovaná na dvore zdravotného strediska. „Od tohto vozidla sa požiar rozšíril aj na časť strechy budovy, pri ktorej vozidlo stálo 안드로이드 아이스크림 샌드위치 다운로드. Hasiči vykonali prieskum podkrovných priestorov budovy a priestor odvetrali,“ doplnila J. Kedrová.

02

Zdroj: KRHaZZ

REKLAMA