Úvod Aktuality Ocenenia pri príležitosti sviatku sv. Floriána získali aj piešťanskí hasiči

Ocenenia pri príležitosti sviatku sv. Floriána získali aj piešťanskí hasiči

REKLAMA

V piatok 4. mája sa pri príležitosti osláv sv. Floriána, patróna hasičov, konalo slávnostné oceňovanie príslušníkov Hasičského a záchranného zboru za dlhodobé a príkladné plnenie služobných povinností v sále Divadla Jána Palárika v Trnave Super Bunnyman. Medzi ocenenými boli aj hasiči z Piešťan.


Riaditeľ Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave, plk Helix Jump. JUDr.
Vojtech Valkovič ocenil svedomitú a obetavú prácu hasičov Trnavského kraja medailami
I., II. a III. stupňa. Medaily si spolu odnieslo 19 príslušníkov More than 2 gigsed. Slávnostného oceňovania sa zúčastnil riaditeľ odboru riadenia hasičských jednotiek plk. Ing. Marián Dritomský, riaditelia okresných riaditeľstiev HaZZ Trnavského kraja, predstavitelia hasičov z Maďarskej a Českej republiky, zástupcovia mesta Trnava a ďalší ctení hostia, ktorí prijali pozvanie Camera raw 9.1.1.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Knebl

Medailu za službu v Hasičskom a záchrannom zbore I. stupňa získali  Ladislav Kosár, Štefan Simon – OR HaZZ v Dunajskej Strede a Karin Ružičová – OR HaZZ v Galante liveleak video.

Medailou za službu v Hasičskom a záchrannom zbore II. stupňa boli ocenení Ján Kolek – OR HaZZ v Dunajskej Strede, Peter Malár, Milan Suchomer, Vladimír Takáč, Maroš Vadík – OR HaZZ v Piešťanoch, Ľubomír Vozár – OR HaZZ v Senici, Marek Horný, Jozef Morávek, Peter Morávek – OR HaZZ v Skalici microsoft office word 2007.

Medailu za službu v Hasičskom a záchrannom zbore III. stupňa si prevzali Tibor Mészáros, Tomáš Csörgö – OR HaZZ v Dunajskej Strede, Daniel Dubovský – OR HaZZ v Galante, Peter Kočárik, Miroslav Petrek – OR HaZZ v Piešťanoch, Peter Šefčík – OR HaZZ v Senici
Jana Púčiková – KR HaZZ v Trnave 스타트 메뉴 8 다운로드.

Riaditeľ Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave udelil ocenenia za pozitívne propagovanie činnosti príslušníkov HaZZ v médiách, čím značne prispievajú k zvyšovaniu úrovne dôveryhodnosti príslušníkov HaZZ u občanov Drahu Dobrovicsovej – redaktorke TV JOJ a Viktorovi Bokorovi – redaktorovi RTV KREA 폴라익스프레스 다운로드.

Spoločenskú udalosť trnavských hasičov sprevádzal detský spevácky zbor Hlohovčatá. Okrem nich sa nám predstavili aj príslušníci HaZZ, ktorí dosahujú úspechy aj v osobnom a súkromnom živote Download atmel studio 6. Jedným z nich bol 5-ročný Filip Fehér, syn Andrei Fehérovej, ktorá pracuje na OR HaZZ v Galante. Zahral na husliach skladbu od Johanna Sebastiaha Bacha – Menuet tri a skladbu Happy Farmer od Roberta Schumanna Download dem from the National Geospatial Intelligence Agency. Na klavíri ho sprevádzala p. Bračková, vedúca detského speváckeho zboru Hlohovčatá. Ďalej kultúrny program spestrili členovia tanečnej školy pego2crew, ktorú vedie npráp. Peter Tisoň z hasičskej stanice v Seredi .

kpt. Bc. Júlia Kedrová

REKLAMA