REKLAMA

Dnes na poludnie z Piešťan odletí lietadlo Il-76, ktoré dva dni „parkovalo“ na tunajšom letisku. Ide o jedno z najväčších lietadiel, aké sú schopné bezpečne pristáť a odletieť z piešťanského letiska 스톤스프 다운로드.

Stroj spoločnosti Volga-Dnepr priletel v utorok 15 gta3 5 드롭박스 다운로드. augusta. Podľa našich informácií pristál prázdny a prázdny aj odlieta, takže v Piešťanoch iba dva dni „parkoval“ aby nemusel robiť zbytočný prelet Sharing Gothic Coding. Pokiaľ chcete vidieť odlet tohto stroja, FB stránka piešťanského letiska odporúča sledovať tiež Flightradar, pretože čas odletu sa môže mierne upravovať 생일축하곡 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba

Vo februári pristálo na piešťanskom letisku tiež rovnaké lietadlo Il-76 spoločnosti Ruby Star. To vtedy priviezlo vrtuľník z Afganistanu na servis do Trenčína 클래식 피아노 다운로드.

Lietadlo Il-76 má rozmery nákladného priestoru  3,4 х 3,45 х 20 meterov, pričom dokáže uviezť až 50 ton nákladu a pri tomto zaťažení má dolet 4000 km Download the 2018 Excel Household. Spoločnosť Volga-Dnepr má vo svojej flotile päť takýchto strojov.

Text a foto: -th-

REKLAMA