Úvod Aktuality Obec Banka plánuje na rok 2016 výstavbu chodníka, opravu kúrenia i multifunkčné...

Obec Banka plánuje na rok 2016 výstavbu chodníka, opravu kúrenia i multifunkčné ihrisko

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Obec Banka pripravuje v roku 2016 viaceré zaujímavé aktivity, ktoré by mali zlepšiť život miestnych obyvateľov. V januárovom čísle periodika Bananský hlásnik o nich informovala starostka obce Tatiana Julyniová Phonebus movie. Jedným z významných pripravovaných krokov je napríklad to, že Trnavská vodárenská spoločnosť vezme pod svoju správu vybudovanú kanalizáciu a vodovod gta v apk 다운로드. Zástupcovia TAVOS-u zároveň prisľúbili rekonštrukciu vodovodu na Športovej ulici.

Článok s názvom „V tomto roku obec plánuje…“ obsahuje aj pre mnohých potešujúcu správu o výstavbe chodníka na Topoľčianskej ceste, ktorý by mal spojiť časť pod Červenou vežou s už vybudovaným chodníkom vedúcim do kúpeľov ubuntu 14.04 다운로드. Chystá sa aj výsadba okrasných drevín na miestnom cintoríne a veľmi dôležitým bodom je získanie dotácie z úradu vlády, na ktorú obec podáva opakovanú žiadosť m4s. Týkať sa má opráv kúrenia, ktoré sa nachádza v havarijnom stave tak v materskej ako aj základnej škole a deti by sa mohli potešiť aj zriadeniu multifunkčného ihriska Download the Cultshow Saga Collection.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„V týchto dňoch sa realizuje štúdia na výstavbu novej škôlky so stravovacím zariadením v areáli základnej školy. V rozpočte obce boli schválené finančné prostriedky na vypracovanie projektovej dokumentácie a 5%-nú spoluúčasť pri jej realizácii mr one day. V ďalšom kroku by sa mala uskutočniť výstavba telocvične. Všetko ale bude zá­ležať na úspešnosti žiadosti o dotácie,“ píše v článku starostka obce Tatiana Julyniová 레지던트 이블3 다운로드.

-lt/Foto: archív-

REKLAMA