Úvod Aktuality Obchodníci dočasne skracujú otváracie hodiny aj cez týždeň

Obchodníci dočasne skracujú otváracie hodiny aj cez týždeň

REKLAMA
HA PN

Okrem prijatého opatrenia vlády o zatvorení prevádzok v nedeľu, či vyhradených nákupných hodín pre seniorov, obchodné siete zavádzajú aj ďalšie vlastné úpravy swords and magic. Viacero reťazcov pristúpilo v posledných dňoch napríklad k dočasnej zmene otváracích hodín v jednotlivých prevádzkach. Ak si teda plánujete popoludňajšie nákupy, pre istotu si overte aktuálnu situáciu stone feast music.

REKLAMA
Knebl
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Predajné časy skrátilo už pred časom Tesco sap 엑셀 다운로드. „Z dôvodu mimoriadnej situácie na Slovensku budú hypermarkety a čerpacie stanice Tesco otvorené od 7.00 do 21.00. V menších predajniach, supermarketoch a prevádzkach Tesco Expres si budete môcť nakúpiť od 7.00 do 20.00 파이널판타지3 다운로드. Zmena sa týka pracovných dní aj víkendov,“ píše na svojej stránke na sociálnej sieti. Aj Billa Slovensko pristúpila k úprave otváracích hodín 사탄의인형 2019 다운로드. Piešťanské predajne na Nitrianskej ulici v Auparku a na Krajinskej sú po novom otvorené do 19-tej.  

Čas na nákupy obmedzuje tiež Lidl a Kaufland. „Situácia nie je ľahká pre nikoho. Chceli by sme Vás v preto požiadať o pochopenie a ohľaduplnosť. Ak teraz nenájdete na našich pultoch vždy tie výrobky, ktoré by ste chceli a v takých množstvách ako by ste si predstavovali, je nám to ľúto. Rovnako nás mrzí ak musíme z prevádzkových dôvodov obmedziť prípravu pečiva Priamo z pece. V niektorých predajniach sme museli skrátiť otváracie hodiny. Robíme naozaj všetko, čo je v našich silách, aby sme situáciu zvládli a boli tu pre Vás. Skrátili sme otváracie hodiny našich predajní, od pondelka budú všetky otvorené maximálne do 20:00,“uvádza na svojej facebookovej stránke Lidl Slovensko.  Lidl na ulici A. Hlinku v OD Prior má otvorené dokonca len od siedmej ráno do šiestej popoludní.  Kaufland skrátil večerné otváracie hodiny do 20,00 h.

Hoci informácie o úprave času predaja sme na stránkach 101 drogérie nenašli, prevádzka v Priore bola v utorok 24. marca už po piatej zatvorená. Rovnako i dm drogerie markt v nákupnom stredisku Kocka, ktorá má podľa informácií na stránke mojadm.sk upravené otváracie hodiny od utorka do piatka od 08:00  do 16:00 hod, sobota: od 08:00 do  12:00 hod, pondelok: od 08:00 do 18:00 hod. Dm-ka na Nikola Teslu by mala byť otvorená v utorok až piatok od 9:00 do 18:00 h a v pondelok do 20:00 h.  Všetky predajne tejto siete budú v nedeľu zatvorené. „Milí naši zákazníci, takmer všetky naše dm predajne pre vás ostávajú naďalej otvorené, avšak v niektorých prípadoch sme museli pristúpiť k zmene otváracích hodín. Aktuálnu otváraciu dobu môžete sledovať na stránke www.mojadm.sk. Veľmi nám záleží na tom, aby sme pre všetkých zabezpečili dostatočnú dostupnosť produktov dennej spotreby. Preto spolu s našimi dodávateľmi hľadáme riešenia pre zabezpečenie tovaru. Veľmi pekne vás prosíme, berte ohľad na našich spolupracovníkov, ktorí sa vám v tejto situácii v čo najväčšej miere snažia vyjsť v ústrety a pomôcť vám,“ oslovuje zákazníkov sieť drogérií na facebookovej stránke.  
Drogérie Teta na Námestí SNP v Piešťanoch zatvára od pondelka do piatka už o 17-tej hodine a v sobotu o pol dvanástej. Skrátené hodiny má aj celé nákupné centrum Aupark.

Obchodníci zároveň oceňujú prácu svojich zamestnancov, vyzývajú zákazníkov k ohľaduplnosti ako aj k dôslednému dodržiavaniu hygienických a bezpečnostných opatrení v súvislosti s rizikom šírenia nového koronavírusu, spôsobujúceho ochorenia COVID-19.

 

-red- Ilustračné foto a zdroje: facebook.com/lidlslovensko, www.auparkpiestany.sk vlada.gov.sk, facebook.com/tescosk, www.kaufland.sk, mojadm.sk, www.tetadrogerie.sk, www.billa.sk

REKLAMA