Úvod Aktuality Obce a mestá regiónu požadujú zmenu zákona o čistení chodníkov a taktiež...

Obce a mestá regiónu požadujú zmenu zákona o čistení chodníkov a taktiež o obedoch zadarmo. Zastupovať ich pri tom bude Sagan

REKLAMA

V uplynulom týždni sa uskutočnil 29. snem Združenia miest a obcí regiónu jadrovej elektrárne Jaslovské Bohunice. Zo 149 členských obcí prišlo na stretnutie 122 delegátov – starostov a primátorov Download the business registration card. Okrem voľby predsedu združenia, prijali účastníci aj programové zameranie, ktoré požaduje okrem iného zmenu zákona o čistení chodníkov v zimnom období a taktiež o strave zadarmo 시사기획 창 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Novým predsedom jedného z najväčších slovenských regionálnych združení miest a obcí sa stal starosta obce Cífer Maroš Sagan pps. Podľa jeho vyjadrenia sa delegáti zhodli na tom, že novely zákonov o údržbe chodníkov aj o strave zadarmo sú zlé. 

Pri stravovaní má viesť  prijatá právna úprava k mrhaniu potravinami 아틀란 맵 다운로드. Zároveň narobila obciam a mestám veľké problémy, pretože nemajú dostatočné prostriedky na to, aby zabezpečili obedy zadarmo k spokojnosti detí.  Starostlivosť o všetky chodníky v mestách a obciach v zimnom období, keď napadne sneh, je podľa primátorov a starostov nereálna. 

Združenie miest a obcí z regiónu Jaslovských Bohuníc chce dať vedieť o svojom nesúhlase  ZMOSu i vláde a hľadať silu postaviť sa týmto novelám Mac vlc. Okrem toho združenie ďalej žiada vládu o vytvorenie cestného fondu, z ktorého by sa mohli financovať rekonštrukcie miestnych komunikácií 네잎클로버 다운로드.

-red- Zdroj a foto: www.zmo.sk

REKLAMA