Úvod Aktuality O zákazku na rekonštrukciu materských škôl nejavia firmy záujem

O zákazku na rekonštrukciu materských škôl nejavia firmy záujem

REKLAMA

Mesto Piešťany po zmene rozpočtu, kde sa navýšili prostriedky na rekonštrukciu škôl a škôlok, chystá rekonštrukciu sociálnych zariadení v objektoch materských škôl na ulici Detvianska ako i na ulici Považská 악인전 무료 다운로드. Na zverejnenú výzvu na predkladanie cenových ponúk však reagoval v oboch súťažiach iba jeden záujemca. Termín predkladania tak kompetentní predĺžili do tohto piatka 26 3gp 컨버터 다운로드. júna. Nasledovať by mala elektronická aukcia.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Sociálne zariadenia MŠ Detvianska

Informácia o výzve bola zverejnená na webe mesta 11 v4pc version. júna. Rovnako bola zaslaná niekoľkým staveným spoločnostiam v regióne i mimo neho. Do 18. júna kedy bol konečný termín bola zaslaná len jedna ponuka, preto nasledovalo predĺženie termínu 캐시워크 다운로드.
Predpokladaná hodnota zákazky na Detvianskej ulici je 22-tisíc eur bez DPH. Na Považskej je to 15-tisíc eur bez DPH, v tejto súťaži sú okrem hlavnej rekonštrukcie na Považskej zaradené aj drobné práce v materských školách Ružová a Scherera Task Manager. Hlavným predmetom zákazky je komplexná rekonštrukcia štyroch sociálnych zariadení – umyvární a WC na Detvianskej. Na Považskej ide len o dve sociálne zariadenia 7공주. Vymieňať by sa mali kanalizačné rozvody, rozvody vody, obklady, dlažby, WC misy i svietidlá zásuvky a vypínače.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Uchádzač o zákazku musí okrem cenovej ponuku predložiť zoznam minimálne piatich zákaziek obdobného charakteru, ktoré realizoval when you want to go crazy. Záujemca má taktiež predložiť minimálne tri referenčné listy o ním realizovaných zákazkách. Detailné informácie k súťažiam nájdete pre MŠ Detvianska tu a pre MŠ Považská na tejto linke Sony Vegas trial.

-lt- Foto: -th-

REKLAMA