Úvod Aktuality O post riaditeľa Služieb mesta Piešťany je veľký záujem

O post riaditeľa Služieb mesta Piešťany je veľký záujem

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Do piatku 6. februára sa do výberového konania o post riaditeľa Služieb mesta Piešťany prihlásilo podľa primátora Miloša Tamajku cez dvadsať ľudí happy birthday songs. Informoval o tom počas štvrtkového rokovania mestského zastupiteľstva, keď sa poslankyňa Eva Wernerová pýtala, aký je záujem, kedy bude výberové konanie a kto bude tvoriť výberovú komisiu Wait and you. Na väčšinu otázok dostala nejasnú odpoveď. Primátor však chce meno nového riaditeľa predniesť na marcovom rokovaní mestského zastupiteľstva xf-adsk2017_x64.exe. Práve to podľa zákona o obecnom zriadení vymenúva na návrh primátora riaditeľov mestských príspevkových organizácií.

sluzby mesta

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Kvalifikačné predpoklady pre prihlásenie do výberového konania stanovil primátor pomerne nízke, stačí  vysokoškolské vzdelanie 1 Visual Studio 2008. stupňa a min. 3 roky praxe v riadení. Záujemcovia by mali mať  schopnosť riadiť kolektív, mali by byť komunikatívni, vedieť pracovať s PC, byť bezúhonní a mať spôsobilosť na právne úkony. Spolu so žiadosťou o účasť na pohovore mali doručiť aj vlastnou rukou písaný profesijný životopis a ďalšie doklady 슈퍼 혼두라 다운로드.

Primátor na zastupiteľstve nevedel ešte povedať termín výberového konania a nešpecifikoval ani výberovú komisiu. Povedal však, že by v nej mal byť poslanec mestského zastupiteľstva, tak ako v minulosti 간편한 mp3 다운로드.

Rokovanie mestského zastupiteľstva, na ktorom by sa malo rozhodovať o novom riaditeľovi Služieb mesta Piešťany je naplánované na 19. marca the oa 다운로드.
-th-

REKLAMA