Connect with us

Aktuality

Nové byty na mieru s bonusmi navyše

Published

on

Reklama
Reklama

V Trebaticiach opäť začína výstavba nových bytov do osobného vlastníctva. Tentoraz sú to najžiadanejšie – dvojizbové byty. V rámci výstavby prvých dvoch bytových domov si práve „dvojizbáky“ klienti rezervovali ako prvé už počas výstavby. Výhodou týchto bytov je zaujímavá konečná cena – 49 900 eur.  Za túto čiastku získate kompletné vybavenie bytu s podlahami, sanitou, s vaňou, vnútornými aj vonkajšími dverami a teraz aj s kuchyňou na mieru. Stačí si priniesť len svoju posteľ a môžete hneď bývať…
[singlepic id=27113 w=320 h=240 float=left]V tomto prípade naozaj platí heslo: „Je lepšie bývať vo vlastnom, ako v prenajatom.“ Matematika je jednoduchá, spočítajte si to sami. Prenájom 2-izbového bytu na sídliskách v Piešťanoch aj s energiami stojí 250 eur až 300 eur. Kúpa vlastného nového bytu v Trebaticiach – na hypotéku stojí so štátnym príspevkom pre mladých okolo 170 eur mesačne (na 30 rokov). Platba energií (byt má svoj vlastný kotol) a iných poplatkov je u tohto bytu v Trebaticiach okolo 60 eur. Môžete teda bývať len za 230 eur mesačne. A bývate vo vlastnom, bývate v novom, bývate v modernom – zateplenom byte, s vlastným kotlom – ako v dome. Sami si rozhodujete, kedy si zakúrite, na akú teplotu. Je jedno, či je september alebo máj. Nie ste rukojemníkom žiadneho centrálneho dodávateľa tepla. Opýtajte sa už súčasných obyvateľov nových bytových domov v Trebaticiach, aké majú platby za energie a aké mali pri vyúčtovaní preplatky! Je príjemné mať preplatok za plyn – každého to poteší .

[youtube width=“518″ height=“316″]http://www.youtube.com/watch?v=Sr9hezYtdYA[/youtube]
Príďte sa sami presvedčiť. K nahliadnutiu je vzorový byt. Sami si na mieru môžete vybrať typ a farebnosť podláh, sanity a obkladov. Určite každého poteší parkovacie miesto vyhradené ku každému bytu. Je to jednoduché – stačí si zavolať na 0918 284 880 a dozviete sa viac. Aktuálne informácii a zaujímavé videá si môžete prezrieť aj na www.bytovkytrebatice.sk.
Aktuálna AKCIA na získanie kuchyne na mieru do nového bytu trvá len do 30.4. A navyše partner projektu DOMOSS Piešťany venuje každému kupujúcemu 700 eurový šek na nákup elektrospotrebičov vo svojich predajniach. Neváhajte, počet voľných dvojizbových bytov sa zmenšuje.

[youtube width=“518″ height=“316″]http://www.youtube.com/watch?v=dMJrMv4yMqI[/youtube]

Autor: inf

Reklama

Populárne články