Úvod Aktuality Nové byty na mieru s bonusmi navyše

Nové byty na mieru s bonusmi navyše

V Trebaticiach opäť začína výstavba nových bytov do osobného vlastníctva. Tentoraz sú to najžiadanejšie – dvojizbové byty 사랑해 파리 다운로드. V rámci výstavby prvých dvoch bytových domov si práve „dvojizbáky“ klienti rezervovali ako prvé už počas výstavby. Výhodou týchto bytov je zaujímavá konečná cena – 49 900 eur 역도요정 김복주 1화 다운로드.  Za túto čiastku získate kompletné vybavenie bytu s podlahami, sanitou, s vaňou, vnútornými aj vonkajšími dverami a teraz aj s kuchyňou na mieru Kernel. Stačí si priniesť len svoju posteľ a môžete hneď bývať…

V tomto prípade naozaj platí heslo: „Je lepšie bývať vo vlastnom, ako v prenajatom.“ Matematika je jednoduchá, spočítajte si to sami 소셜포비아 다운로드. Prenájom 2-izbového bytu na sídliskách v Piešťanoch aj s energiami stojí 250 eur až 300 eur. Kúpa vlastného nového bytu v Trebaticiach – na hypotéku stojí so štátnym príspevkom pre mladých okolo 170 eur mesačne (na 30 rokov) Young Cart. Platba energií (byt má svoj vlastný kotol) a iných poplatkov je u tohto bytu v Trebaticiach okolo 60 eur. Môžete teda bývať len za 230 eur mesačne Pratus. A bývate vo vlastnom, bývate v novom, bývate v modernom – zateplenom byte, s vlastným kotlom – ako v dome. Sami si rozhodujete, kedy si zakúrite, na akú teplotu 은하영웅전설4 다운로드. Je jedno, či je september alebo máj. Nie ste rukojemníkom žiadneho centrálneho dodávateľa tepla. Opýtajte sa už súčasných obyvateľov nových bytových domov v Trebaticiach, aké majú platby za energie a aké mali pri vyúčtovaní preplatky 알투비트 싱글 다운로드! Je príjemné mať preplatok za plyn – každého to poteší .

[youtube width=“518″ height=“316″]http://www.youtube.com/watch?v=Sr9hezYtdYA[/youtube]
Príďte sa sami presvedčiť nplayer 영상 다운로드. K nahliadnutiu je vzorový byt. Sami si na mieru môžete vybrať typ a farebnosť podláh, sanity a obkladov. Určite každého poteší parkovacie miesto vyhradené ku každému bytu Naver Baseball Download. Je to jednoduché – stačí si zavolať na 0918 284 880 a dozviete sa viac. Aktuálne informácii a zaujímavé videá si môžete prezrieť aj na www.bytovkytrebatice.sk.
Aktuálna AKCIA na získanie kuchyne na mieru do nového bytu trvá len do 30.4. A navyše partner projektu DOMOSS Piešťany venuje každému kupujúcemu 700 eurový šek na nákup elektrospotrebičov vo svojich predajniach. Neváhajte, počet voľných dvojizbových bytov sa zmenšuje.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl

[youtube width=“518″ height=“316″]http://www.youtube.com/watch?v=dMJrMv4yMqI[/youtube]

Autor: inf

REKLAMA