Úvod Aktuality Nočná cyklojazda je tu opäť. Tento rok naposledy

Nočná cyklojazda je tu opäť. Tento rok naposledy

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mesto Piešťany pozýva na 4. Piešťanskú nočnú cyklojazdu, ktorá sa uskutoční v sobotu 18. septembra 2021. Posledná tohtoročná nočná cyklojazda bude spojená s odovzdávaním cien pre výhercov jednotlivých kategórii v súťaži Do práce na bicykli iriver plus 4. Ocenení budú najúspešnejší jednotlivci, tímy a zamestnávatelia, ktorí sa do súťaže zapojili v roku 2020 a 2021.

Piešťanská nočná cyklojazda, ktorá mala v Piešťanoch premiéru v septembri 2019, bude mať svoje štvrté pokračovanie 올챙이 db 다운로드. Na tej poslednej v júli, sa zúčastnilo takmer 280 cyklistov a kolobežkárov.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Zraz účastníkov nočnej cyklojazdy bude v sobotu na Námestí slobody, cieľ je pri soche barlolámača Jurassic Raw. Registrácia začína od 19.00 h, predpokladaný štart o 20.00 h.

Program podujatia:

– 19.00 hod. začiatok prezentácie

– 19.30 hod 포토샵 다운로드. odovzdávanie ocenení

– 20.00 hod. začiatok cyklojazdy

Nenáročná trať mestskými ulicami, dlhá sedem kilometrov, je vhodná aj pre detských účastníkov 실버 패스트 다운로드. Na bezpečnosť účastníkov cyklojazdy bude dohliadať štátna a mestská polícia.

Pre každého účastníka Piešťanskej nočnej cyklojazdy je pripravený malý darček. Svetlá na bicykloch vpredu biele, vzadu červené sú povinné.

TS Mesto Piešťany / red

REKLAMA