Úvod Aktuality Z Piešťan do Prahy sa bez prestupu dostanete už koncom týždňa

Z Piešťan do Prahy sa bez prestupu dostanete už koncom týždňa

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Od nedele 11. decembra bude medzi Nitrou a Prahou premávať prvé priame vlakové spojenie, ktoré bude mať zastávku aj v Piešťanoch. Spoločnosť Arriva, ktorá bude spoje prevádzkovať, sľubuje vysoký komfort Han Kyung-ae. V súčasnosti prevádzkuje víkendové spoje medzi Prahou a Trenčínom.

vlaky

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Vlakové spojenie, ktoré sa pôvodne končilo v Trenčíne, bude predĺžené a každú sobotu o 7.41 hod 다이소 멤버십 다운로드. sa cestujúci budú môcť dostať do Prahy bez prestupu. Od apríla bude tento spoj premávať denne a pribudne druhý víkendový spoj o 13.45 hod. Ceny nových liniek a spojov zverejní ARRIVA mesiac pred začiatkom ich prevádzky a zároveň spustí predpredaj na svojej webovej stránke Download Autocad 2018.

Od jari 2017 bude Arriva využívať celkom päť modernizovaných dieselových súprav. Vo vlaku budú mať cestujúci k dispozícii pripojenie na internet, elektrické zásuvky, pohodlné sedadlá, vyhradené miesta pre deti, občerstvenie a pribudnú tiež LCD obrazovky s aktuálnymi informáciami o jazde vlaku, prípojoch či ponuke občerstvenia Find the wrong picture for free download.

interier2trPodľa generálneho riaditeľa spoločnosti Arriva pre SR Lászla Ivana marcové spustenie linky Praha-Trenčín ukázalo, že záujem cestujúcich o priame spojenie Trenčína s Olomoucom je obrovský overseas music. Nedeľné spoje sú pravidelne vypredané. Rovnaký názor zdieľa aj generálny riaditeľ Arrivy pre ČR Daniel Adamka: „Na linke do Trenčína sme si overili, že náš vlak dokáže ponúknuť spojenie schopné bez problémov obstáť vedľa konkurenčnej autobusovej dopravy Download Arirang News. Teraz budeme tento koncept ďalej rozvíjať. Potenciál vidíme aj v predĺžení linky do Nitry, chceme tak lepšie obslúžiť región stredného Považia, ktoré nemá priame vlakové spojenie s Českom.“

-red, foto: www.ihned.cz, grafika: www.arriva-vlaky.cz-

 

REKLAMA