Úvod Aktuality Niektoré kamióny dostali na zajtra výnimku

Niektoré kamióny dostali na zajtra výnimku

REKLAMA
Esesko

Podľa zákona majú nákladné vozidlá v dni pracovného pokoja zákaz jazdy na určených cestách. Ak však kamióny prichádzajú zo susedných štátov, na zajtrajší sviatok sv Download The Castle of The Sky. Cyrila a Metoda dostali výnimku.

„Výnimka platí pre všetky nákladné vozidlá na diaľniciach, rýchlostných cestách, cestách I Lineage Plaque. triedy a na cestách pre medzinárodnú premávku, prichádzajúce na územie Slovenskej republiky zo susedných štátov, ktorých cieľ cesty (napríklad stanovište vozidla alebo miesto vykládky) je na území Slovenskej republiky,“ informovala Denisa Baloghová, hovorkyňa Prezídia Policajného zboru

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V prípade, že si to bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky vyžiada, policajt bude aj napriek tejto výnimke oprávnený zakázať vodičovi jazdu na nevyhnutne potrebný čas, alebo mu prikázať smer jazdy 캐시비 다운로드. Podľa poskytnutých informácií je dôvodom poskytnutia výnimky, aby sa nákladné autá nehromadili v blízkosti štátnej hranice Slovenskej republiky s okolitými krajinami, v ktorých uvedený deň nie je vyhlásený za štátny sviatok 묻지 마세요 다운로드. Polícia týmto vyšla v ústrety vodičom nákladných vozidiel a povolila výnimku na ich dojazd na územie Slovenska.

TS PZ SR Ilustr. foto: -mp-

REKLAMA