Úvod Aktuality Na diaľnici úradoval falošný policajt. Auto malo ukradnuté evidenčné číslo Piešťan

Na diaľnici úradoval falošný policajt. Auto malo ukradnuté evidenčné číslo Piešťan

Občan nahlásil polícii podozrivého policajta. Počas víkendu viedol v nočných hodinách po diaľnici D1 v smere od Trnavy na Hlohovec auto Škoda Fabia 심즈3 오리지널 다운로드. Pred výjazdom na Hlohovec si všimol auto Škoda Superb čiernej farby, ktoré išlo za ním so zapnutými modročervenými majákmi pod predným sklom 킹오브 99 다운로드. Ako sa ukázalo neskôr, pokutu vyberal falošný policajt.


„V domnení, že ide o policajné auto, vodič zastavil na krajnici podľa smerovky dávanej čiernym Superbom za ním wind or a little wedge. Po zastavení pristúpil k nemu muž v čiernych nohaviciach, v tričku a šiltovke s nápisom polícia a oznámil mu, že sa dopustil priestupku a bola mu nameraná rýchlosť 155 km/h hp laptop touchpad driver. Za prekročenie rýchlosti má buď zaplatiť 150 Eur alebo mu bude zadržaný vodičský preukaz. Vodič uviedol, že peniaze pri sebe nemá a tak ho údajní policajti nasledovali do mesta pre peniaze Download the android image. Napokon zaplatil 120 eur, ktoré odovzdal falošným policajtom bez akéhokoľvek dokladu,“ informovala krajská policajný hovorkyňa Martina Kredatusová 크롬 영화 다운로드. Podľa jej slov vodič si po príchode domov, keď sa mu okolnosti rozležali v hlave, uvedomil, že mu na celej veci niečo nesedí. Udalosť prišiel nahlásiť na obvodné oddelenie 윈도우 10 인터넷 익스플로러 다운로드. Čierny „policajný“ Superb mal evidenčné číslo Piešťan, respektíve piešťanského okresu, ktoré bolo odcudzené z iného vozidla Fallout 4.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Polícia upozorňuje vodičov, že príslušníci Policajného zboru vo väčšine prípadov riešia dopravné priestupky s označenými služobnými vozidlami a v rovnošate spring bulletin board. V niektorých prípadoch vykonávajú dohľad nad bezpečnosťou a plynulosťou cestnej premávky policajti špeciálneho dopravného oddelenia tzv. PUMA v civilnom vozidle, avšak tí sú zásadne dvaja a sú oblečení v rovnošate 유니코드 다운로드. „Akákoľvek dohoda o zľave na pokute bez bloku je protizákonná, preto v prípade akýchkoľvek pochybností neváhajte kontaktovať linku 158,“ vyzýva M. Kredatusová.

red/TS KR PZ Trnava

REKLAMA