Úvod Aktuality Nevideli ste ich? Pátra po nich polícia

Nevideli ste ich? Pátra po nich polícia

REKLAMA

Polícia pátra po dvoch mužoch a jednej žene, na ktorých bol vydaný príkaz na zatknutie. Ide o muža z Hrnčiaroviec nad Parnou, ďalšieho z obce Banka a ženu z Trnavy nateon 4 0 다운로드.

Ľubomír Nomilner

Štyridsaťročný Ľubomír Nomilner z Hrnčiaroviec nad Parnou, bez prihlásenia býva v obci Dolný Lopašov Sony Vegas 12. Okresný súd vydal na neho príkaz na zatknutie pre zanedbanie povinnej výživy a pre krádež. Ľubomír Nomilner je 176-180 cm vysoký, je štíhlej postavy, má krátke hnedé vlasy a zelené oči 사브리나 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
Róbert Galík

Tridsaťročný Róbert Galík z obce Banka, na ktorého vydal Okresný súd Piešťany príkaz na zatknutie pre zločin krádeže Vector image. Je štíhlej postavy, má dlhšie hnedé vlasy, sivomodré oči.

Renáta Bučányová

Štyridsaťdeväťročná Renáta Bučányová z Trnavy, na ktorú vydal Okresný súd Trnava príkaz na zatknutie pre prečin zanedbania povinnej výživy KakaoTalk 4.4.2. Vysoká je 166-170 cm, strednej postavy, má plavé vlasy, okrúhlu tvár, vysoké čelo, modrozelené oči.

Hľadané osoby sa skrývajú, vyhýbajú sa trestnému stíhaniu a maria trestné konanie vsphere 6.5. Polícia žiada občanov o pomoc pri ich vypátraní. Ak ste hľadaných niekde videli alebo viete, kde sa zdržiavajú, oznámte to polícii na linku 158 alebo nás môžete kontaktovať prostredníctvom našej oficiálnej stránky na Facebooku formou súkromnej správy.

TS KR PZ v Trnave

REKLAMA