Úvod Aktuality Nevideli ste dopravnú nehodu neďaleko Trnavy? Polícia žiada o pomoc

Nevideli ste dopravnú nehodu neďaleko Trnavy? Polícia žiada o pomoc

REKLAMA

Polícia vyšetruje dopravnú nehodu, ktorá skončila ťažkými zraneniami dvoch takmer 19-ročných mladíkov. Vodič z obce Trakovice v okrese Hlohovec viedol v piatok 3 더보이 다운로드. júna okolo 17:30 osobné auto Opel Tigra na ceste druhej triedy od Trnavy smerom na Špačince. Podľa polície k dopravnej nehode došlo tak, že mladý vodič pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam a všetkým okolnostiam, ktoré možno predvídať Windows 10 1909. Pri prejazde miernou ľavotočivou zákrutou zišiel autom mimo cestu v smere jazdy a tu narazil do betónového plášťa vodného zdroja.

DSC_0046

REKLAMA
Knebl
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

V dôsledku nárazu auto vyletelo do vzduchu, následne sa niekoľkokrát prevrátilo, pričom skončilo na kolesách v poli, asi 80 m od vodného zdroja v4 apk 다운로드. Pri dopravnej nehode obaja mladí muži utrpeli ťažké zranenia. Spolujazdca zo Špačiniec previezol vrtuľník leteckej záchrannej služby do nemocnice v Nitre, vodiča previezli do trnavskej nemocnice MyPet's Double Life Dubbing. Na vylúčenie prítomnosti alkoholu mu bola odobratá krv.

„Polícia žiada svedkov, ktorí dopravnú nehodu videli, aby sa prihlásili a pomohli tak jej čo najrýchlejšiemu objasneniu 시메지 다운로드. Zároveň polícia apeluje na vodičov, aby na cestách dodržiavali predpisy. V mieste, kde došlo k nehode, je znížená rýchlosť z 90 na 70 kilometrov za hodinu Double Dragon Download. Venovaním sa riadeniu, sledovaním dopravného značenia a dodržiavaním rýchlosti môže každý vodič prispieť k bezpečnosti na cestách a predísť tak zbytočným zraneniam nielen seba, ale aj ostatných účastníkov cestnej premávky windows 7 images. Zvlášť obozretne by sa na cestách mali správať mladí vodiči, ktorých skúsenosti nemusia byť dostatočné nato, aby zvládli kritické úseky,“ uviedla v správe Martina Kredatusová z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Listening to the Bible.

DSC_0015

-lt/Zdroj a foto: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave-

REKLAMA