Connect with us

Aktuality

Neuveriteľná správa! Piešťanci v šoku – všetky bazény a aquaparky do leta otvoria!

Published

on

Reklama
Reklama

Na povrch práve dnes, 1. apríla vyplávala doslova neuveriteľná správa, ktorá spôsobila totálny šok Piešťancom. Ešte do leta by mali totiž byť dokončené všetky momentálne stagnujúce projekty aquaparkov a bazénov. Prekvapenie obyvateľov kulminuje, pretože najväčší kritici pomerov v meste majú nový problém. Z ich nahnevaných úst zaznievajú otázky a výčitky typu: „Nemohlo to byť urobené už skôr?“, „Ako si máme teraz vybrať, kam sa pôjdeme okúpať?“, „Turisti nám nevadia, ale…“ či asi najzávažnejší argument „Kedysi sa dalo okúpať za dve koruny!“. Viac nám k téme prezradil hovorca ľavicovej frakcie kritikov pán Karol Šimon a aj zástupca pravicovej frakcie Šimon Karol.

ext03_700x394[1]

„Naša skupina kritikov je absolútne prekvapená z toho, čo sa tu teraz deje. Vyzeralo to tak, že aquaparky nebudú a plávať sa bude ako kedysi vo vodách Váhu, prípadne na Hornej Strede. Pýtam sa: Kto chcel tieto zmeny pomerov? Komu prekážal súčasný stav neplávania v Piešťanoch? Prečo chcú veľké spoločnosti robiť problémy predajcom bicyklov, korčúľ a ďalších športových potrieb tým, že všetci ľudia budú na kúpaliskách? A to ešte nehovorím o príleve turistov, náraste automobilovej dopravy, problémami s parkovaním a cenou vstupného,“ zhodnotil Karol Šimon súčasnú situáciu.

12294877_10206673012937964_2376169569383961220_n

Reklama

„Ja by som situáciu zhodnotil nasledovne. Turisti nám síce nevadia, ale Piešťanec je Piešťanec. Sme ochotní akceptovať ešte Ratnovčanov alebo Vrbovčanov prípadne Banancov možno aj Moravancov, ale od Drahoviec na juh tu nechceme radšej vidieť nikoho. Je to iná mentalita. Keď by boli aquaparky využívané len miestnymi obyvateľmi tak bude všetko v poriadku. Samozrejme akceptujeme, že turizmus je potrebný, ale turistov tu nikto nechce. Problém nám trochu robí výber miesta, kam sa ísť okúpať, lebo doteraz tu na výber nebolo a zrazu je tu na výber,“ vyjadril svoje presvedčenie Šimon Karol. Všetky obavy kritikov sa však nakoniec ukázali ako ničím nepodložené a úplne prvoaprílové…

Pekný deň!

-lt/Foto: archív-

Populárne články