Úvod Aktuality Neoprávnené nakladanie s anabolikami a steroidmi je trestné

Neoprávnené nakladanie s anabolikami a steroidmi je trestné

REKLAMA
Esesko

Vyšetrovateľ národnej kriminálnej agentúry obvinil dvoch Trenčanov z neoprávneného zaobchádzania s anabolikami a steroidmi. Na ich prepravu mali využívať Slovenskú poštu a kuriérske spoločnosti pgsql 다운로드. Začiatkom mesiaca (06.05.2017) zasahovala národná kriminálna agentúra v spolupráci s kriminálnym úradom finančnej správy v Trenčíne. Išlo o akciu s krycím názvom „Bobule“, zameranú na neoprávnené zaobchádzanie s látkami s anabolickým alebo iným hormonálnym účinkom. 

Policajti počas akcie zadržali Martina V Download Adobe Reader 10. (36) a Alojza S. (39) a vykonali viaceré domové prehliadky a prehliadky iných priestorov. Zaistili anaboliká a steroidy v hodnote viac ako 46-tisích eur (46.213,- €) a niekoľko tisíc eur v hotovosti (cca keynote version. 8.000,- €). Rovnako zaistili aj výpočtovú techniku ( PC, notebooky, mobilné telefóny, nosiče dát ), rôzne listiny (poštové doručenky, zápisníky a podobne) a neznámu sušenú rastlinu 스마트폰 벨소리 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Obvinení mali anaboliká a steroidy zadovažovať na území Slovenska, aj členských štátov Európskej únie. Na ich prepravu do Trenčína mali využívať Slovenskú poštu alebo kuriérske spoločnosti flex sdk. Tu ich mali istý čas prechovávať a následne distribuovať podľa telefonických objednávok menším dílerom a konečným spotrebiteľom doma aj v Čechách Download the contract form. Hodnota objednávok bola viac ako 46-tisích eur.

-TS Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne/Foto: archív – ilustračné-

REKLAMA