Úvod Aktuality Nehoda troch áut v Maduniciach žiaľ skončila tragicky

Nehoda troch áut v Maduniciach žiaľ skončila tragicky

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V piatok 19. novembra krátko po 17:00 h došlo k tragickej dopravnej nehode v Maduniciach. Zrazili sa pri nej tri osobné automobily. Jeden človek zomrel, jeden je zranený a traja našťastie vyviazli z nehody bez fyzických poranení 잭스미스 게임 다운로드.

„44 ročný vodič z okresu Hlohovec išiel na aute Škoda Octavia smerom na Trnavu One Fun Man 2 5. Pri prejazde obcou prešiel pri potravinách z nezistených príčin do protismeru, kde došlo k zrážke s autom BMW a ďalším vozidlom. Pri nehode utrpel vodič zo Škody vážne zranenia, ktorým, aj napriek maximálnemu úsiliu záchranárov, podľahol 한국 가요 다운로드. Zranenie utrpel aj vodič z BMW. Bez zranenia našťastie skončili 3 osoby z ďalšieho vozidla,“ informovalo v správe Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave Premiere Pro cs5. Presné príčiny nehody polícia vyšetruje.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Apelujeme na vodičov, aby zbytočne neriskovali a počas jazdy sa na vedenie vozidla maximálne sústredili Download DeadRising 3. Jazdu treba prispôsobiť najmä svojim schopnostiam a stavu vozovky, ktorá môže v niektorých úsekoch, vzhľadom na počasie a nižšie teploty, kĺzať,“ upozorňujú predstavitelia polície.

Zdroj: TS KR PZ v Trnave

REKLAMA