Connect with us

Aktuality

Nehoda takmer v centre Piešťan – štyri autá a lampa

V utorok 5. decembra popoludní došlo k dopravnej nehode na Štefánikovej ulici v križovatke s Kuzmányho ulicou a Námestím 1. mája. Mladý vodič nezvládol riadenie, pričom pri nehode poškodil pouličnú lampa a zaparkované BMW, ktoré potlačilo ďalšie dve autá.

Published

on

Reklama

„Dopravní policajti boli v utorok popoludní privolaní k udalosti na Štefánikovej ulici v meste Piešťany. 18 ročný vodič na aute Škoda Fabia mal naraziť do odstaveného auta BMW, ktoré posunulo do ďalších dvoch vozidiel a pouličnej lampy. Pri náraze sa nikto nezranil. Policajti mladíka podrobili dychovej skúške, ktorá mala negatívny výsledok. Polícia vec eviduje ako škodovú udalosť,“ informovala o udalosti Zlatica Antalová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave.

Reklama

Situáciu v diskusii na sociálnej sieti popisovali aj svedkovia nehody. „Mladý prešiel driftom cez križovatku od štadiónu a nejak zabudol vyrovnať volant. Druhý chalan, čo s ním sedel v aute, utiekol. Našťastie sa nikomu nič nestalo,“ napísala pani, ktorá býva pri mieste nehody.

Reklama

-th- Foto: SOS Odťahová služba Piešťany, FB/ao

Populárne články