Úvod Aktuality Nehoda si vyžiadala vážne zranenia, polícia vyzýva k opatrnosti a sústredeniu na...

Nehoda si vyžiadala vážne zranenia, polícia vyzýva k opatrnosti a sústredeniu na jazdu

REKLAMA
Knebl

Polícia vyšetruje príčiny a okolnosti dopravnej nehody, ktorá skončila s ťažkými zraneniami dvoch vodičov. K nehode došlo v pondelok 15 가을은 참 예쁘다 다운로드. augusta krátko po 19:00 na ceste prvej triedy medzi Galantou a Sládkovičovom. 19-ročný vodič auta Alfa Romeo 156 jazdil v smere od Galanty na Sládkovičovo, pričom na rovnom úseku cesty z nezistených príčin prešiel do protismeru, kde sa čelne zrazil s oproti idúcim VW Touran 나쁜녀석들 더 무비 다운로드. Vodič Alfy a rovnako aj 34-ročný vodič Touranu, obaja pochádzajúci z Galanty, utrpeli v dôsledku zrážky ťažké zranenia, s ktorými boli prevezení do nemocnice 인스타 라이브 방송 다운로드. Dychová skúška na alkohol u vodiča Alfy bola negatívna, vodičovi Touranu bola na vylúčenie požitia alkoholu odobratá krv.

Sládkovičovo nehoda 04

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

Hasiči z Galanty a zo Serede vyslobodili zranené osoby z havarovaných vozidiel pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia, poskytli zraneným osobám predlekársku prvú pomoc a pomohli ich naložiť do vozidiel záchrannej zdravotnej danza kuduro 다운로드. Havarované automobily zabezpečili proti vzniku požiaru.

V dôsledku nehody bola cesta I/75 medzi Sládkovičovom a Galantou uzatvorená asi do 22:10 Download 10 camping clubs. Na mieste bola prítomná polícia a vykonávala odklon dopravy cez obec Košúty.
Polícia upozorňuje vodičov, aby dodržiavali dopravné predpisy a hlavne, aby sa plne venovali vedeniu vozidla a sledovali situáciu v cestnej premávke: „Nezabúdajte, že na jazdu autom sa treba v každej chvíli stopercentne koncentrovať.“

Sládkovičovo nehoda 05

-lt/Zdroj: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave/Foto: Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Trnave-

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba