Úvod Aktuality Nehoda pri Očkove si vyžiadala jednu obeť, zranené sú aj deti

Nehoda pri Očkove si vyžiadala jednu obeť, zranené sú aj deti

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V sobotu 15. augusta predpoludním došlo k dopravnej nehode za obcou Očkov v katastri obce Ostrov. Jedno z havarovaných vozidiel skončilo na streche a žiaľ nehoda mala tragické následky 명화그림 다운로드. Jeden človek neprežil, štyria ďalší sa zranili.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Pri udalosti sa zrazili dve vozidlá, v ktorých sa v tom čase viezlo 5 osôb 9월 모의고사 다운로드. Jedna osoba bola z vozidla vyslobodzovaná hydraulickým náradím a neskôr resuscitovaná, svojim zraneniam však na mieste podľahla. Ostatné štyri osoby (z toho dve deti) utrpeli zranenia rôzneho rozsahu Son's Three-Year-Old 5. Jedna maloletá osoba bola do nemocnice prevezená záchranárskym vrtuľníkom,“ informovalo Prezídium Hasičského a záchranného zboru.

Hasiči na mieste poskytli predlekársku prvú pomoc a na havarovaných vozidlách vykonali protipožiarne opatrenia 강남구청 인강 다운로드. Zasahovali členovia HaZZ z Piešťan a dobrovoľní hasiči z obce Pobedim.

„Vodička Renaultu Thália sa pravdepodobne snažila vyhnúť oproti idúcemu autu, ktoré predbiehalo Jeep a bolo v jej jazdnom pruhu Standing Egg Confession. V dôsledku vzniknutej kolízie došlo k čelnej zrážke s Jeepom,“ informovala hovorkyňa polícia Martina Kredatusová.

Žena na sedadle spolujazdca utrpela zranenia, ktorým na mieste podľahla. 

V aute sa viezli aj tri deti. Podľa predbežných informácií je  8-ročný syn zosnulej ťažko zranený. Deti vodičky, 11-ročný chlapec utrpel vážne zranenia a 6-ročné dievčatko by malo byt ľahko zranené. Ich matka utrpela ťažké zranenia. Na mieste zasahoval aj vrtuľník  

Udalosť na mieste prevzal vyšetrovateľ, polícia presné príčiny nehody vyšetruje aj za pomoci znalca. 

„Žiadame svedkov, ktorí nehodu videli a vodiča, ktorý predbiehal Jeep, aby sa prihlásili,“ dodala hovorkyňa s tým, že môžu volať na linku 158 alebo kontaktovať políciu cez facebook.

-red- Zdroj: Prezídium HaZZ Foto: HaZZ

REKLAMA