Úvod Aktuality Do práce na bicykli: Posledná šanca na registráciu

Do práce na bicykli: Posledná šanca na registráciu

REKLAMA
Knebl

V poradí 7. ročník súťaže Do práce na bicykli sa nesie v duchu hesla „Sadni na bicykel a zachráň svet“ a podporuje myšlienku trvalej udržateľnosti života v mestách prostredníctvom ekologickej, zdravej a finančne výhodnej cyklodopravy do zamestnania 조이풀 노이즈 다운로드.

Pre pandémiu koronavírusu organizátori presunuli najväčšiu slovenskú akciu na podporu udržateľnej mobility – súťažnú časť kampane Do práce na bicykli – z mája na september 2020 Download Chrome for xp. Na registráciu súťažných tímov zostáva už len pár týždňov.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Ak je to pre vás výzva a viete vytvoriť 2 – 4 členný tím zamestnancov firmy, inštitúcie alebo organizácie, zaregistrujte sa do 7 Feed & Grouse Download. septembra 2020. Doteraz zrealizované registrácie tímov ostávajú v platnosti.

Súťaž Do práce na bicykli je určená tímom zamestnancov z rovnakej firmy alebo inštitúcie, ktoré sa do súťaže zaregistrujú a celý september budú dochádzať do práce na bicykli 가톨릭성가 악보 다운로드. Výsledky sa zapisujú do registračného systému na internetovej stránke www.dopracenabicykli.eu 파스포투트 다운로드.

Súťaže sa môžu zúčastniť aj tímy študentov z rovnakej školy, podmienkou je, aby mali vek najmenej 15 rokov. Pridať sa tak môžu k obrovskému pelotónu, ktorý zabojuje o atraktívne ceny v podobe elektrického bicykla, elektrokolobežky či skladacích bicyklov. Súťažiaci však účasťou v kampani môžu pomôcť aj mestám a obciam, v ktorých žijú. Samosprávy, ktoré dosiahnu počet minimálne 100 registrovaných účastníkov, môžu získať päť verejných cyklopúmp a 25 cyklistických stojanov.

Zdroj: piestany.sk

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba