Úvod Aktuality Do práce na bicykli: Posledná šanca na registráciu

Do práce na bicykli: Posledná šanca na registráciu

REKLAMA
Skola Rakovice

V poradí 7. ročník súťaže Do práce na bicykli sa nesie v duchu hesla „Sadni na bicykel a zachráň svet“ a podporuje myšlienku trvalej udržateľnosti života v mestách prostredníctvom ekologickej, zdravej a finančne výhodnej cyklodopravy do zamestnania 조이풀 노이즈 다운로드.

Pre pandémiu koronavírusu organizátori presunuli najväčšiu slovenskú akciu na podporu udržateľnej mobility – súťažnú časť kampane Do práce na bicykli – z mája na september 2020 Download Chrome for xp. Na registráciu súťažných tímov zostáva už len pár týždňov.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Ak je to pre vás výzva a viete vytvoriť 2 – 4 členný tím zamestnancov firmy, inštitúcie alebo organizácie, zaregistrujte sa do 7 Feed & Grouse Download. septembra 2020. Doteraz zrealizované registrácie tímov ostávajú v platnosti.

Súťaž Do práce na bicykli je určená tímom zamestnancov z rovnakej firmy alebo inštitúcie, ktoré sa do súťaže zaregistrujú a celý september budú dochádzať do práce na bicykli 가톨릭성가 악보 다운로드. Výsledky sa zapisujú do registračného systému na internetovej stránke www.dopracenabicykli.eu 파스포투트 다운로드.

Súťaže sa môžu zúčastniť aj tímy študentov z rovnakej školy, podmienkou je, aby mali vek najmenej 15 rokov. Pridať sa tak môžu k obrovskému pelotónu, ktorý zabojuje o atraktívne ceny v podobe elektrického bicykla, elektrokolobežky či skladacích bicyklov. Súťažiaci však účasťou v kampani môžu pomôcť aj mestám a obciam, v ktorých žijú. Samosprávy, ktoré dosiahnu počet minimálne 100 registrovaných účastníkov, môžu získať päť verejných cyklopúmp a 25 cyklistických stojanov.

Zdroj: piestany.sk

REKLAMA