Úvod Aktuality Nehoda pri letisku, na tuningový zraz nebudú spomínať najlepšie

Nehoda pri letisku, na tuningový zraz nebudú spomínať najlepšie

REKLAMA

V sobotu 16. júna krátko 17-tej došlo na Žilinskej ceste v Piešťanoch pri čerpacej stanici k nehode troch motorových vozidiel. Najviac zdemolovaný skončil Volkswagen Touran s novomestským evidenčným číslom a Volkswagen Golf z okresu Žiar nad Hronom, pravdepodobne účastník tuningového zrazu, ktorý sa konal tento víkend na letisku mysql manual.

Foto: SOS odťahová služba Piešťany

„Po príjazde hasičov na miesto udalosti bolo zistené, že sa jedná o dopravnú nehodu troch osobných motorových vozidiel 이젠 잊기로 해요 다운로드. Účastníci dopravnej nehody sa nachádzali mimo vozidiel. Hasiči vytýčili miesto udalosti. Zraneným osobám poskytli predlekársku prvú pomoc a odovzdali ich do starostlivosti záchrannej zdravotnej služby,“ informovala o nehode Júlia Kedrová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave 신세계 쇼핑 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Piešťanskí hasiči na havarovaných vozidlách vykonali protipožiarne opatrenia a uniknuté prevádzkové kvapaliny zasypali sorbentom. Po zdokumentovaní dopravnej nehody políciou boli vozidlá a prevádzkové kvapaliny odstránené z vozovky 크롬 앱 다운로드.

Správu budeme aktualizovať o vyjadrenie polície.


-red- Foto: SOS odťahová služba Piešťany

REKLAMA