Úvod Aktuality Nehoda na Winterovej, v aute bolo aj malé dieťa

Nehoda na Winterovej, v aute bolo aj malé dieťa

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dnes okolo druhej popoludní došlo k dopravnej nehode na križovatke Winterovej a Beethovenovej ulice. Zasahovali pri nej dve sanitky a hasiči s vyslobodzovacou technikou 원산지관리사 기출문제 다운로드. Vodička jedného z vozidiel zostala totiž podľa našich informácií zakliesnená v aute. Muž s malým dieťaťom sa z vozidla dostali.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Momentálne na mieste zasahujú záchranné zložky 안드로이드 자막 다운로드. Jeden jazdný pruh je  prejazdný, avšak zvýšte opatrnosť.

Podľa vyjadrenia policajnej hovorkyne Márie Linkešovej z KR PZ v Trnave sa nehoda na Winterovej ulici stala tak, že vodička na aute Peugeot sa chcela otočiť a pri otáčaní došlo k stretu s autom, ktoré išlo za ňou v tom istom smere 32비트 익스플로러. „25-ročná vodička utrpela vážnejšie zranenia panvy a spolu s jednoročným dieťaťom boli prevezení do piešťanskej nemocnice. Dieťa sa nakoniec nezranilo Guardian game. Vodič z Fiatu bol po nehode jednorazovo ošetrený. Okolnosti nehody a miera zavinenia sú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania,“ informovala M Free Windows xp. Linkešová.

„V dôsledku dopravnej nehody došlo k zraneniu jednej osoby. Zasahujúci hasiči z Piešťan vyslobodili zranenú osobu z vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia a odovzdali ju do starostlivosti záchrannej zdravotnej služby 빌리진 다운로드. Na havarovaných vozidlách vykonali protipožiarne opatrenia a ďalej vykonávali činnosti podľa pokynov polície,“ informovala o priebehu zásahu Júlia Kedrová z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave Paint 3D download.

-red- Foto: I.M.O.

REKLAMA