Úvod Aktuality Nasvietenie priechodov je hotové dva mesiace a stále nesvietia. Prečo?

Nasvietenie priechodov je hotové dva mesiace a stále nesvietia. Prečo?

REKLAMA
Skola Rakovice

Mesto Piešťany zabezpečovalo ako jednu zo svojich investičných akcií v tomto roku aj nasvietenie priechodov pre chodcov. Nové lampy na nimi sú tak osadené na ulici Pod Párovcami pri Cirkevnej spojenej škole, na ulici D Rayman Forever. Tatarku pri trafike a na Brezovej ulici. Stále nesvietia, avšak čoskoro by sa to mohlo zmeniť.

„Nesvietia tri prechody pre chodcov 킬러 분식 다운로드. Služby mesta Piešťany upozornili, že sa napájame zo stĺpov, kde svietidlá boli predmetom NFP. O tejto skutočnosti sme samozrejme vedeli a dopredu žiadali riadiaci orgán o stanovisko cca pred 3 mesiacmi 도장 폰트 다운로드. Doteraz bohužiaľ nemáme písomné stanovisko, aj keď po osobných stretnutiach s riaditeľkou odboru v tom nie je žiadny problém a bolo nám oznámené, že dostaneme kladnú odpoveď Gyro3d download. Nasvietenia boli vyskúšané, svietia, ale Služby mesta Piešťany žiadajú písomné stanovisko. Budeme robiť všetko preto, aby ústne odpovede boli dané aj písomne,“ informovala 19 Harry Potter Mixed Blood Prince. októbra Alena Horešová, vedúca oddelenia stavebných služieb a rozvoja mesta. V tom čase podľa jej ďalšieho vyjadrenia už mali na úrade v pošte list zo SIEA Bratislava, v ktorom sa píše, že udeľujú súhlas na napojenie nasvietenia priechodov pre chodcov 리얼 레이싱 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Knebl
Dompek Pizza 2021

Riaditeľa Služieb mesta Piešťany Hana Dupkaničová potvrdila, že SMP 10. septembra upozornili pracovníkov MsÚ, že priechody na ulici Pod Párovcami a D 네이버 티비 캐스트 다운로드. Tatarku sa napájajú na sústavu verejného osvetlenia budovanú pred dvomi rokmi z grantov Európskej únie. SMP židali o predloženie dokladu, že takéto napojenie je v súlade s podmienkami grantu mysql manual.

V stredu 24. októbra smerovala z mestského úradu na Služby mesta Piešťany informácia, že Riadiaci orgán SIEA udelil súhlas na napojenie priechodov na verejné osvetlenie rekonštruované z dvoch grantov 이젠 잊기로 해요 다운로드. Kompetentná pracovníčka mala zároveň odovzdať všetky potrebné doklady. Spusteniu nasvietenia priechodov, by tak už nemalo nič prekážať, najmä v čase keď sa stmieva stále skôr a určite by zvýšilo bezpečnosť v daných lokalitách 신세계 쇼핑 다운로드.
-th-

REKLAMA