Úvod Aktuality Námestie slobody sa na Silvestra roztancovalo

Námestie slobody sa na Silvestra roztancovalo

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanské vianočné trhy prilákali počas silvestrovského večera na Námestie slobody množstvo ľudí, ktorých v mrazivom počasí roztancoval Igor Kmeťo mladší i Bartošovci 이클립스 메이븐 다운로드. Tí spolu so zabávajúcimi sa odrátali polnoc a príchod roku 2017 priniesol množstvo novoročných objatí, bozkov a prianí. Ohlušujúce ohňostroje osvetlili večerné mesto nielen v okolí Auparku, ale aj na nábreží Váhu a na mnohých ďalších miestach fastboot 다운로드. Piešťany sa vďaka nim okrem burácania ponorili do dymového oparu. Dnes si ešte budete môcť užiť novoročný koncert Bystríka, ktorý je na pláne o 16:00 구글 크롬 설치파일 다운로드. Pozrite sa v našom fotoreporte ako to na Silvestra vyzeralo v centre.

IMG_7273_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Väčšina obyvateľov rešpektovala Všeobecné záväzné nariadenie o používaní pyrotechnických výrobkov, ktoré schválilo Metské zastupiteľstvo 10 고속도로 표지판 다운로드. novembra. Výbuchy petárd i ohňostrojov sa tak ozývali prevažne až po 22.00 a utíchli približne o 00.45 hodine. Ak vám náhodou doma zostala pyrotechnika kategórie F1 nezúfajte legal copper code. Motýľov, prskavky, bzučiaky, fontánky a ďalšie výrobky môžete využívať bez obmedzení.

Silvester (3)Silvester (2)

Silvester (5)

Niekoľko desiatok ľudí vyšlo pred polnocou na kopec Ahoj, odkiaľ sa im naskytol jedinečný výhľad na ohňostroje v Piešťanoch a okolitých obciach 팔라 독 버그 판 apk 다운로드.

-text a foto: lt, video: vv-

REKLAMA