Úvod Aktuality Námestie slobody sa na Silvestra roztancovalo

Námestie slobody sa na Silvestra roztancovalo

REKLAMA

Piešťanské vianočné trhy prilákali počas silvestrovského večera na Námestie slobody množstvo ľudí, ktorých v mrazivom počasí roztancoval Igor Kmeťo mladší i Bartošovci 이클립스 메이븐 다운로드. Tí spolu so zabávajúcimi sa odrátali polnoc a príchod roku 2017 priniesol množstvo novoročných objatí, bozkov a prianí. Ohlušujúce ohňostroje osvetlili večerné mesto nielen v okolí Auparku, ale aj na nábreží Váhu a na mnohých ďalších miestach fastboot 다운로드. Piešťany sa vďaka nim okrem burácania ponorili do dymového oparu. Dnes si ešte budete môcť užiť novoročný koncert Bystríka, ktorý je na pláne o 16:00 구글 크롬 설치파일 다운로드. Pozrite sa v našom fotoreporte ako to na Silvestra vyzeralo v centre.

IMG_7273_resize

REKLAMA
PN Taxi
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Buenos pizza  burger
Chlapci na panvici

Väčšina obyvateľov rešpektovala Všeobecné záväzné nariadenie o používaní pyrotechnických výrobkov, ktoré schválilo Metské zastupiteľstvo 10 고속도로 표지판 다운로드. novembra. Výbuchy petárd i ohňostrojov sa tak ozývali prevažne až po 22.00 a utíchli približne o 00.45 hodine. Ak vám náhodou doma zostala pyrotechnika kategórie F1 nezúfajte legal copper code. Motýľov, prskavky, bzučiaky, fontánky a ďalšie výrobky môžete využívať bez obmedzení.

Silvester (3)Silvester (2)

Silvester (5)

Niekoľko desiatok ľudí vyšlo pred polnocou na kopec Ahoj, odkiaľ sa im naskytol jedinečný výhľad na ohňostroje v Piešťanoch a okolitých obciach 팔라 독 버그 판 apk 다운로드.

-text a foto: lt, video: vv-

REKLAMA