Úvod Aktuality Na Marháte na záver roka opäť stovky ľudí

Na Marháte na záver roka opäť stovky ľudí

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Tí čo sa vydali v posledný tohtoročný deň na jubilejný 45-ty Silvestrovský výstup na Marhát, určite neoľutovali. V krásnom slnečnom počasí sa výstupu zúčastnili stovky turistov i nadšenci cyklistiky Generation Kill Download. Zaprezentovalo sa 900 účastníkov, ale ľudí bolo na vrchole podstatne viac. Niektorí prišli skôr, iní neskôr, ale všetci prežili krásny slnečný a srdečný deň 윈도우 10 iso 파일 다운로드.

marhat m fiala 2

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Zopár milovníkov východov slnka si privstalo a boli na vrchole už pri brieždené 굿윌 헌팅 다운로드. Odmenou im bol pohľad, keď bolo vidno až Alpy. Tento rok bol vrchol takmer bez snehu, len na východnej strane boli ešte pozostatky z vianočnej nádielky, ktorá sa ale medzi sviatkami roztopila Kim Tae-woo Love Ratio. Turisti si museli však dávať pozor medzi sedlom a vrcholom, kde bol terén zľadovatelý a šmýkalo sa.

marhat boris tomaska 2

Odmenou za výstup boli nádherné výhľady na okolie 호텔델루나 4화 다운로드. O dobrú náladu sa starali Vojto a jeho banda a nesmela samozrejme chýbať ani silvestrovská opekačka.

marhat boris tomaska 5

Popoludní odviezol účastníkov z Výtokov do Piešťan autobus, vďaka podpore oblastnej organizácie cestovného ruchu Rezort Piešťany 이안 텍본 다운로드. Podujatie organizačne zabezpečilo 14 členov Klubu slovenských turistov TJ Bezovec Piešťany.

Ak máte z výstupu zaujímavé fotografie a chcete vyhrať prehliadku Piešťanského pivovaru s ochutnávkou, neváhajte a zapojte sa do súťaže na FB stránke Rezortu Piešťany Sandart.

15777099_1836682579943222_493063523341545434_o

marhat boris tomaska 4

1marhat boris tomaska  marhat boris tomaska 3   marhat boris tomaska marhat m fiala 1  marhat m fiala

 

th / Foto: B 윈도우 디스크 이미지 다운로드. Tomaška, M. Fiala

REKLAMA