Úvod Aktuality Nákladné autá cez most v Hlohovci čoskoro nebudú smieť. Čaká ich obchádzka...

Nákladné autá cez most v Hlohovci čoskoro nebudú smieť. Čaká ich obchádzka 60 a 90 km

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Trnavský samosprávny kraj od 12. augusta 2019 vylúči nákladnú dopravu nad 12 ton z cestnej premávky v meste Hlohovec. Dôvodom je havarijný stav cestného mosta, a to do času, kým neprebehne jeho komplexná rekonštrukcia 언터처블 영화 다운로드. Výnimku dostanú autobusy verejnej dopravy, vozidlá správy a údržby ciest a vozidlá s komunálnym odpadom.

Trnavská župa pripravuje komplexnú rekonštrukciu cestného mosta Two Heart2. Momentálne prebieha príprava projektovej dokumentácie, ktorá určí celý rozsah rekonštrukčných prác, ako aj ich časový harmonogram. Most sa nachádza na ceste II/513 v intraviláne mesta Hlohovec a premosťuje miestne komunikácie cez rieku Váh 청년경찰 다운로드. Jeho dĺžka je 348 m, šírka 11,5 m. Vybudovaný bol v rokoch 1962 – 1964. Je to sedem polový most, kde 4 polia sú tvorené z predpätých prefabrikátov a 3 polia tvorí monolitická predpätá konštrukcia turbo vpn.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Intenzita dopravy na moste dosahuje v rozmedzí 7-18 hodiny od 1400 až po 1900 vozidiel/hod.

Obchádzkové trasy:

Južná trasa obchádzková trasa

Šulekovo – Leopoldov (cesta II/513) – diaľničná križovatka Hlohovec (diaľnica D1) – diaľničná križovatka Trnava (diaľnica D1) – diaľničná križovatka Šintava (rýchlostná cesta R1) – Sereď( cesta I/62, Šintava) – Dvorníky, Bojníčky (cesta II/507) – Hlohovec

Daná trasa je určená pre osobné a nákladné vozidlá (s podmienkou zakúpená diaľničná známka) v smere od Šulekova, Leopoldova smerujúcich do Hlohovca a okolitých obci 쥐가 백마리 다운로드. Celková dĺžka obchádzky je 61 km. Obchádzka z opačnej strany je totožná.

Severná trasa obchádzková trasa

Šulekovo (cesta II/513)– Leopoldov (cesta III/1319) – Drahovce (cesta I/61) – Piešťany, Nové Mesto nad Váhom( cesta I/61) – Rakoľúby ( cesta II/515) – Hrádok, Lúka, Banka (cesta II/507) – Ratnovce, Sokolovce, Jalšové, Koplotovce (cesta II/507) – Hlohovec

Daná trasa je určená pre osobné a nákladné vozidlá (bez zakúpenia diaľničnej známky) a zákaz pre vozidlá do 12t v smere od Šulekova, Leopoldova smerujúcich do Hlohovca a okolitých obci 정령왕 엘퀴네스 다운로드.

Celková dĺžka obchádzky je 87,4km. Obchádzka z opačnej strany je totožná.

TS TTSK

REKLAMA