Connect with us

Aktuality

Najkrajšie vianočné výklady mali kvetinári a butik

Published

on

Reklama

Tromi ocenenými bez určenia poradia skončilo vyhodnotenie súťaže O najkrajší vianočný výklad v kúpeľnom meste Piešťany za rok 2014, ktoré sa konalo v Piešťanskom informačnom centre (PIC) v pondelok 12. januára o 17,00 h.

Porota vybrala z prihlásených súťažiacich týchto víťazov: Biely Ateliér na Teplickej ulici, ktorý získal rovnaké ocenenie aj v roku 2013, ďalej Kvety Slnečnica na Nitrianskej ulici (zboku Auparku), ktorým patril rovnaký titul v roku 2012 a obchod s dámskymi odevami JFT Collection na pešej zóne, na Winterovej ulici.

Reklama

vyhercovia

Výklady hodnotí odborná porota,  v ktorej sú ľudia s estetickým cítením, a tiež náhodný návštevník Piešťanského informačného centra. V tomto roku boli porotcami animátorka a ilustrátorka Alica Gurínová, poslanec mestského zastupiteľstva Denis Kristek a náhodný návštevník PIC Zdeněk Vykoupil. Porota vyberie najmenej päť fotografií výkladov, z nich sa zhodnú na troch, ktorí získajú tento titul. Súťaž sa teší pomerne slušnej účasti, každoročne sa jej zúčastní okolo niekoľko desiatok obchodov,  v hodnotenom ročníku 2014 vyberala porota zo 67 fotografií.  Fotografie alebo tipy na výklady mohli záujemcovia posielať do Piešťanského informačného centra do 20. decembra. Všetkým oceneným gratulujeme!

Reklama

biely_atelier jftcollection_01 kvety_slnecnica_1

(red – aktualizované, foto: PIC, JFT Collection)

Populárne články