Úvod Aktuality Nahlasujte nelegálne skládky cez telefón

Nahlasujte nelegálne skládky cez telefón

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Stačí mať nainštalovanú aplikáciu TrashOut a pripojenie na internet. O skládke, ktorú odfotíte vie okamžite ministerstvo životného prostredia a zobrazí sa aj na internete 어쌔신 크리드 아이덴티티 다운로드.

[singlepic id=27651 w=320 h=240 float=right]Odkaz na mapu skládok v okolí Piešťan nájdte už aj na webe mesta 삼국지 5 다운로드. Zatiaľ ľudia týmto spôsobom nahlásili štyri čierne skládky. „Sme v začiatkoch, zisťovali sme si, čo sa poradilo urobiť vďaka tejto aplikácii v iných mestách Janiceed. Takmer tretinu nelegálnych skládok sa podarilo odstrániť. O úspešnosti svedčí aj fakt, že týždenne sa do projektu zapája stále viac miest,“ uviedol vedúci referátu životného prostredia mestského úradu Ján Baranovič 이클립스 jad 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Ak narazíte na nelegálne vyhodený odpad a máte TrashOut vo svojom telefóne, stačí skládku odfotiť a nahrať cez aplikáciu tri fotky Soaon Odyssey Scale. Je dôležité uviesť o aký odpad ide. Telefón do hlásenia pridá aj GPS súradnice. Odoslanie hlásenia nie je spoplatnené.

REKLAMA

TrashOut je environmentálny projekt, ktorého cieľom je lokalizovať všetky nelegálne skládky na celom svete rpgxp 다운로드. „Naším cieľom je pomôcť obyčajným ľuďom, aby mali vplyv na ich prostredie a dokázali sa ľahko zapojiť. Tento projekt takisto pomôže samosprávam a lokálnym inštitúciám zmeniť situáciu vo svete,“ informujú o aplikácii TrashOut tvorcovia tohto originálneho slovenského start-upu sql server 2005 다운로드.

Ich aktivitu podporuje organizácia Greenpeace aj Ministerstvo životného prostredia SR.

(mp)

REKLAMA