Úvod Aktuality Naháňačka pri Hlohovci: Vodič nezastavil ani po varovných výstreloch

Naháňačka pri Hlohovci: Vodič nezastavil ani po varovných výstreloch

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Hlohoveckí policajti mali na Štefana rušné ráno. Prenasledovali vodiča, ktorý im odmietal zastaviť.

Policajná hliadka o 01.30 h dostala tip, že sa po obci Dvorníky premáva tmavý Mercedes bez evidenčných značiek a svojou jazdou ohrozuje ostatných vodičov 일도리 다운로드. Medzi obcami Bojničky a Dvorníky toto auto spozorovali a pokúsili sa ho zastaviť.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Vodič na ich výzvy nereagoval a vo vysokej rýchlosti sa pustil na útek Download an earlier version of unity. Nakoľko sa rútil smerom k zastavanej oblasti, policajti použili aj dva varovné výstrely. Ani tie ho nepresvedčili, aby zastavil, a ďalej svojou bezohľadnou jazdou ohrozoval všetkých naokolo,“ informovala Zlatica Antalová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave 유튜브 국가 차단 다운로드.

Vodič sa pokúsil uniknúť odbočením na poľnú cestu, kam ho prenasledovala aj policajná hliadka. Nedostal sa však ďaleko a na rozmočenej bahnistej ceste zapadol Naver Dictionary app. Policajti následne vybehli z auta a 28-ročného muža pod hrozbou zbrane vyzvali, aby sa už nepokúšal o útek. Ten nekládol odpor a začal s hliadkou spolupracovať Download Cadian 3D.

„Lustráciou policajti zistili, že šofér má uložený zákaz činnosti viesť motorové vozidlo a jeho auto je v súčasnosti odhlásené z evidencie. Hliadka ho podrobila dychovej skúške na alkohol, ktorá bola negatívna. Muža následne obmedzili na osobnej slobode a bol prevezený do cely policajného zaistenia,“ dodala hovorkyňa.

Poverený policajt vzniesol voči vodičovi obvinenie za prečin marenia výkonu úradného rozhodnutia, za ktorý mu hrozí trest odňatia slobody až na 2 roky.

Zdroj: KR PZ v Trnave

REKLAMA