Úvod Aktuality Nafukovací aquapark plánujú otvoriť aj toto leto

Nafukovací aquapark plánujú otvoriť aj toto leto

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Prevádzkovatelia nafukovacieho FUNNY PARKu, i napriek nevyspytateľnosti počasia, plánujú otvoriť svoje brány aj tento rok. Areál na Hlbokej ulici v Piešťanoch už pripravujú na sezónu a prvých návštevníkov by mal privítať 25 피구왕 통키 게임 다운로드. júna.

IMG_3450„Dnes sme dočistili pieskové plochy 13 000 m2 pre Vaše nožičky a od zajtra začíname stavať jednotlivé atrakcie 초속 5cm 다운로드. Ak nám bude počasie priať, uvidíme sa 25. 6. na otvorení,“ pozývajú návštevníkov prevádzkovatelia na svojej FB stránke 명화그림 다운로드. Aquapark bol otvorený v roku 2014.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

Celková počiatočná investícia do úpravy plochy a výstavby vodných atrakcií vyšla majiteľov približne na 480 tisíc eur 9월 모의고사 다운로드. Park ponúka návštevníkom jednu 54 metrov dlhú šmykľavku, plavecký bazén s dĺžkou 40 metrov a o čosi menší zážitkový bazén.

IMG_3453IMG_3455Od uvedenia do prevádzky mali počas prvej sezóny otvorené iba 26 dní Son's Three-Year-Old 5. Počas nich však podľa Milana Raffensberga z Funny Parku privítali až 15-tisíc návštevníkov: „Väčšina bola z rôznych kútov Slovenska, ale mali sme aj exotické návštevy, napríklad z Kapverd či Japonska.“ Piešťanci tvorili asi desať percent z celkového počtu, čo niektorí zdôvodňujú aj vysokým vstupným 강남구청 인강 다운로드. Vstupenka pre deti stála aj minulý rok cez týždeň 4 eurá, cez víkend a sviatok päť, pre dospelých 6 € počas pracovných dní a cez víkend o euro viac Standing Egg Confession.

Zdroj: FB FUNNY PARK, archív PNky

REKLAMA