Úvod Aktuality Mesto chce opraviť časť Sládkovičovej ulice, ušetrilo na kompostárni

Mesto chce opraviť časť Sládkovičovej ulice, ušetrilo na kompostárni

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Vedenie mesta navrhlo na májovom zastupiteľstve zmeniť rozpočet a vyčleniť na opravu Sládkovičovej ulice 125 tisíc eur z úverových zdrojov multi-translation bible. Opraviť by sa mal úsek, ktorý nadväzuje na Teplickú ulicu. Poslanci tento návrh schválili. Peniaze presunie mesto z položky Spracovanie bioodpadu Generation Kill Download.

IMG_3456

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Rekonštrukcia Sládkovičovej by mala začať v úseku, ktorý spája ulice Teplickú, Meštiansku a Hollého a vedie okolo kúpeľného ústavu F.E 윈도우 10 iso 파일 다운로드. Scherera. Zmenu rozpočtu predkladal viceprimátor Tomáš Hudcovič, ktorý argumentoval najmä tým, že Sládkovičova ulica má zlé podložie a jej oprava sa má realizovať etapovite 굿윌 헌팅 다운로드. Hoci úsek, ktorý plánuje mesto robiť ako prvý, nie je podľa niektorých až v takom zlom stave ako zvyšok cesty, podľa Hudcoviča nadväzuje na už zrekonštruovanú Teplickú, a tak by nebolo vhodné začať z inej strany Kim Tae-woo Love Ratio.

 

Peniaze presunie mesto z projektu kompostárne, kde bola pôvodne plánovaná suma spoluúčasti 330 tisíc, v skutočnosti by však mala dosiahnuť len okolo 140 tisíc eur. S takýmto postupom nesúhlasil poslanec Jozef Beňačka (nezávislý), ktorý navrhol opraviť chodníky a rigoly na Bratislavskej ulici, ktorá je podľa neho dôležitejšia, pretože ide o vstup do mesta 호텔델루나 4화 다운로드. Oponoval mu Juraj Brna (nezávislý – Spoločne pre Piešťany) tvrdením, že Sládkovičova uzatvára vnútorný okruh v centre, ktorý už bol rekonštruovaný a je logické začať práve v tomto úseku 이안 텍본 다운로드. Kompletná oprava celej ulice by mala stáť viac ako milión eur, preto podľa viceprimátora mesto plánuje rekonštrukciu rozdeliť na niekoľko etáp Sandart. Prvý úsek by tak mohlo opraviť ešte tento rok.

IMG_3457

-red-, foto: A 윈도우 디스크 이미지 다운로드. Drahovská

REKLAMA