Úvod Aktuality Na trnavskom smetisku našli granáty a zbraň

Na trnavskom smetisku našli granáty a zbraň

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V podvečerných hodinách našli pracovníci, obsluhujúci triediacu linku, nebezpečný materiál.  Medzi odpadmi sa voľne povaľovali  dva granáty a zbraň 저벅가 다운로드.

„Privolaný pyrotechnik zistil, že ide o vad funkčné granáty juhoslovanskej výroby a krátku brokovú zbraň. Všetky predmety policajti zaistili a tie budú predložené expertom na expertízne skúmanie 혜화동 다운로드. Okrem funkčnosti preveria u zbrane aj to, či v minulosti mohla byť použitá pri páchaní trestného činu,“ informovala Zlatia Antalová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave 지하철 앱 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Nakoľko išlo o súčasnú muníciu, vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci zločinu nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami full Pinterest image. Polícia preveruje všetky okolnosti, za ktorých sa funkčná munícia dostala do smetných nádob.

„Ak ste videli, ako niekto vyhadzuje podozrivý predmet, alebo poznáte niekoho, kto vlastnil alebo sa chcel takejto munície zbaviť, ohláste to na bezplatnom čísle 158 alebo osobne na policajnej stanici,“ dodala hovorkyňa Obit.

Polícia žiada ľudí, pokiaľ nájdu alebo sa chcú bezpečne zbaviť akejkoľvek munície, aby ju kontaktovali. V súčasnej dobe stále prebieha zbraňová amnestia, ktorá umožňuje odovzdať zbrane a strelivo beztrestne.

„V prípade nálezu munície vždy volajte číslo 158. V žiadnom prípade ju nevyhadzujte do smetí alebo voľne do okolia. Neohrozujete tak len svoj život, ale aj životy a zdravie ostatných,“ uzavrela Z. Antalová.

Zdroj: KR PZ v Trnave

REKLAMA