Connect with us

Aktuality

Na Trajane v noci zhorelo luxusné auto – zapálené bolo úmyselne

Published

on

Reklama

Piešťanskí hasiči mali nad ránom prácu na sídlisku Adam Trajan. Pri bikrosovej dráhe na okraji sídliska horel automobil BMW. Oheň sa šíril podľa fotografií od motorovej časti a veľa z neho nezostalo. Detailnejšie informácie zisťujeme od polície a hasičov, článok budeme aktualizovať.

auto1

Reklama

Aktualizované 26.1.2015 o 12:30 h –  Podľa vyjadrenia Tomáša Bílika z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave požiar osobného motorového vozidla značky BMW bol ohlásený  24. januára 2015 približne o 02.45 hod. „Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Piešťan. Príčinou vzniku požiaru bolo úmyselné zapálenie. V dôsledku požiaru neboli zranené žiadne osoby,“ informoval Tomáš Bílik.

V súvislosti s požiarom auta BMW na ulici E.F. Scherera začala polícia trestné stíhanie pre poškodzovanie cudzej veci. „Zatiaľ neznámy páchateľ spôsobil v noci z piatka na sobotu na aute škodu vo výške asi 25 tisíc eur. Polícia vykonáva vo veci potrebné vyšetrovacie úkony a pátra po páchateľovi,“ informovala Martina Kredatusová hovorkyňa KR PZ v Trnave.

Reklama

 

auto2 auto3red

 

Populárne články