Úvod Aktuality Na Trajane pribudol nový Fitpark, ktorý si navrhli občania vďaka participatívnemu rozpočtu

Na Trajane pribudol nový Fitpark, ktorý si navrhli občania vďaka participatívnemu rozpočtu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Obyvatelia Mesta Piešťany v tomto roku mohli už po tretí raz navrhnúť projekty vrámci participatívneho rozpočtu, ktoré má samospráva zrealizovať 윈도우10 1703 다운로드. V rozpočte na tento účel bolo vyčlenených 20-tisíc eur, ktorými malo byť podporených 5 projektov do 2000 eur a 2 projekty do 5000 eur. Jedným z úspešných návrhov bol Fitpark na sídlisku A Free download of Aquaman. Trajan, ktorý minulý týždeň slávnostne otvoril primátor Miloš Tamajka. 

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Podmienky participatívneho rozpočtu v tomto roku splnili len štyri projekty podané občanmi Angelbell download. Dva do sumy 2000 eur a tiež dva do 5000 eur. Medzi lacnejšími mala radnica zrealizovať Petangové ihrisko Brezová a Zvýšenie tepelnoizolačných vlastností podlahovej krytiny v herni Materského centra Úsmev 그대에게 다운로드. Ku dnešnému dňu je zrealizovaná iba podlaha v centre.

Vrámci projektov do 5000 eur má samospráva zrealizovať Osvetlenie chodníka pri Hotelovej akadémii Ľudovíta Wintera, na čom sa ešte pracuje a Fitpark na sídlisku A 네이트 판 동영상 다운로드. Trajan bol slávnostne otvorený prestrihnutím pásky minulý týždeň. Stalo sa tak po prvý raz počas troch rokov fungovania participatívneho rozpočtu, že primátor niektoré zo zhotovených diel odovzdával takýmto spôsobom. Fitpark realizovala spoločnosť Veríme v Zábavu s.r.o 은지원 160 다운로드. v sume 4998 eur, pričom v tejto cene boli fitness prvky, doprava, výkopové práce, montáž a infotabuľa s prevádzkovým poriadkom. Cvičebné prvky sú umiestnené na bývalom ihrisku za hotelom na sídlisku Download the book simulator.


-th-

REKLAMA