Úvod Aktuality Na Teplickej bager prerazil plynové potrubie

Na Teplickej bager prerazil plynové potrubie

REKLAMA
Skola Rakovice

Dnes (13. októbra 2010) približne o pol dvanástej predpoludním sa podarilo stavbárom pracujúcim na rekonštrukcii Teplickej ulice v Piešťanoch poškodiť bagrom plynové potrubie Kyobo Mungo Ebook. Bagrista odstraňoval staré vrstvy konštrukcie cesty na križovatke pri Základnej umeleckej škole v tesnej blízkosti obytných blokov „Pentagonu“ pričom prerazil plynové potrubie html 한글 파일 다운로드.

[singlepic id=5426 w=320 h=240 float=left]Podľa informácií od obyvateľov lokality, dorazila plynárenská poruchová služba po pol hodine, a až potom začali zastavovať autá, aby neprechádzali cez lokalitu a nedošlo k explózii 아이패드 네이트온 다운로드. Stavbári znížili únik plynu tým, že do diery vrazili drevený kol. Únik plynu sa poruchovej službe SPP podarilo zastaviť približne o trištvrte na dve Download Deville Berg. Z pochopiteľných dôvodov neboli stavbári ani plynári príliš zhovorčiví.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
Knebl

Prítomní plynári povedali, že sa nemôžu vyjadrovať, že na to majú hovorkyňu, avšak  potvrdili nebezpečenstvo danej situácie najmä v prípade, ak by v lokalite úniku niekto manipuloval s otvoreným ohňom.  Po odkopaní poškodeného potrubia vraj plynári do dvoch hodín opravia potrubie provizórne a následne budú pripravovať trvalé riešenie vzniknutého problému, čo môže zablokovať na istý čas pokračovanie rekonštrukcie v danom mieste Download cookie run games.

Autor: ht  Foto: Tomáš Hudcovič – hug(o)photo agency

[nggallery id=205]

REKLAMA