Úvod Aktuality Na svadbu sa doviezli loďou a svoje áno si povedali na Lide

Na svadbu sa doviezli loďou a svoje áno si povedali na Lide

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Na svadbu sa dá dopraviť rôznymi prostriedkami. K oltáru vás môže  pokojne priviezť aj loď a to nielen v Benátkach, ale i v Piešťanoch, povedali si nadšení vodáci Zuzana Košinárová a Milan Kubrický 워너원고 제로베이스 다운로드. Vybrali si tiež netradičné miesto sobáša. Svoje áno si povedali na brehu Váhu na Lide.

Budúci mladomanželia nasadli pred svadbou do lode spolu s priateľmi vodákmi v Považanoch 8 miles download. Odtiaľ sa splavili na Lido, kde ich kolegovia uvideli na breh cez slavobránu z pádiel.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Obrad sa uskutočnil priamo pod korunou mohutného stromu, kde si Zuzana a Milan sľúbili svoju vernosť Windows 7 ServicePack 1. Nasledovalo pohostenie pre kamarátov vodákov na brehu Váhu, kde sa o zábavu postarala speváčka Gabika Dianišková a gitarista Peter Mička. Posedenie s rodinou sa už následne uskutočnilo tradične v reštaurácii Download the descent icon.

Zuzana a Milan sa poňali svoj sobáš naozaj štýlovo, bielych šiat či obleku by ste sa nedočkali php 5.3. Namiesto toho sa odeli do štýlového prúžkovaného bielo modrého vrátane svedkov.

Prajeme im na spoločnej ceste životom všetko dobré poster print!

-red- Foto: Hela Piknová, Gabika Dianišková

REKLAMA