Úvod Aktuality Na energie a rekonštrukciu haly chcú od mesta financie aj tenisti

Na energie a rekonštrukciu haly chcú od mesta financie aj tenisti

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Okrem plavcov, ktorí vystúpili na štvrtkovom zastupiteľstve s požiadavkou riešenia bazéna na tréning a fanúšikov Havranov, apelujúcich na väčšiu podporu hokeja, svoje požiadavky primátorovi a poslancom predostreli aj tenisti 곤지암 영화 다운로드. Urobili tak písomne a list sa dostal do rúk zastupiteľom v rovnaký deň. Žiadajú v ňom rovnaký režim ako majú hokejisti a financie na energie a rekonštrukciu haly Genie map.

Vedenie Tenisového klubu Kúpele Piešťany v ňom navrhuje upraviť prenájom tenisovej haly na 1 euro namiesto necelých päťtisíc eur, ktoré by za nájom mali zaplatiť v roku 2015 You and Ied the first term. Ďalej požadujú príspevok na energie: „každoročne v sume 10 tisíc eur, v režime, ako majú iné športové kluby v meste….“ a tiež príspevok na rekonštrukcie, ktoré podľa nich možno označiť za havarijné: výmena vodovodného potrubia, tlakovej nádoby vo vodárni, rekonštrukcia strechy a zateplenia objektu Direct 3D download.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

Tenisti v liste vymenovali, čo všetko za 25 rokov fungovania v objekte tenisovej haly financovali sami alebo s pomocou sponzorov – výmenu kotlov, rekonštrukcia šatní, WC, osvetlenia, výmena náročného povrchu podlahy, rekonštrukcia kotolne, poškodené fasády, omietky, každoročne utesňovanie zatekajúcej strechy…

IMG_1797_resize

Klub tiež apeloval na to, že svojimi športovými výsledkami prispieva k propagácii mesta, úspechy tenistov je možné zaradiť na najvyššie priečky a v klube vyrástli tenisti ako Lukáš Lacko či Magdaléna Rybáriková 바키 2018 다운로드.

IMG_1731_resize

V žiadosti odkazujú aj na dotácie a 120-tisíc na opravu hokejovej haly roll shop.  „V období, keď MsZ prijalo rozhodnutia, ktoré výrazne finančne pomohli iným športovým odvetviam, sme nútení aj my požiadať o finančnú podporu.“ Tenisový klub momentálne podľa vyjadrenia prezidenta G 공유기 펌웨어 다운로드. Niepela a riaditeľa Rudolfa Vrábla, ktorí sú pod listom podpísaní, doslova bojuje o prežitie. K listu priložili aj výsledky hospodárenia za posledný rok bitbucket 소스.

Primátor ani poslanci sa k listu na rokovaní nevyjadrovali.

-red-, Foto: L. Turňa

Čítajte tiež. Občania žiadali väčšiu podporu športu

REKLAMA