Úvod Aktuality Na diaľnicu si trúfli riadne „pod parou“, vodička nafúkala 2,67 promile

Na diaľnicu si trúfli riadne „pod parou“, vodička nafúkala 2,67 promile

REKLAMA
Esesko

Príslušníci trenčianskej diaľničnej polície zaznamenali minulý týždeň hneď niekoľko prípadov, pri ktorých si vodiči „trúfli“ jazdiť po diaľnici D1 po požití alkoholu 스모토리 다운로드. V prvom prípade sa jednalo o vodičku, ktorá pri dychovej skúške nafúkala 2,5 promile alkoholu. Okrem tohto prípadu riešili diaľniční policajti v pondelok 18 곰세마리 mp3 다운로드. septembra ďalší prípad požitia alkoholu. Následne vodičku vyzvali k vykonaniu dychovej skúšky na zistenie prítomnosti 2,678 promile alkoholu v dychu 전자정부프레임워크 3.6 다운로드. Vodičku policajti okamžite obmedzili na osobnej slobode. Polícia bude v utorok 26. septembra v celom Trnavskom kraji dohliadať na bezpečnosť a plynulosť v cestnej premávke aj formou objektívnej zodpovednosti vmware player 32-bit. Zároveň apeluje na vodičov, aby jazdili bezpečne a s ohľadom na jesenné podmienky na cestách.

Počas nočnej služby kedy spozorovali vozidlo zn HeatFilm Express. Mazda 3, ktorého vodič ide bezdôvodne pomaly a bezdôvodne prechádza z jedného jazdného pruhu do druhého. Preto vodiča tohto vozidla predpísaným spôsobom zastavili Youtube mp3. Zistili, že vozidlo riadi 48-ročná Zuzana z Považskej Bystrice. Spomínanej vodičke policajti namerali 1,26 mg/l, čo predstavuje alkoholu 2,678 promile alkoholu v dychu 문명6 무료 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Trenčianski diaľniční policajti minulý štvrtok dopoludnia namerali vodiča Audi A 4, ktorý prekročil maximálnu povolenú rýchlosť na diaľnici o a nafúkal cez jedno promile 입술의 말 다운로드. 49- ročného Dušana zo Žiliny policajti radarom Polcam namerali minulý týždeň vo štvrtok dopoludnia na diaľnici v k.ú Nové Mesto nad Váhom v smere jazdy od Žiliny na Bratislavu 지니 음악 다운로드. Vodičovi Audi A4 policajti namerali na diaľnici D1 rýchlosť jazdy 167 km/hodinu.

Vodič Audi prekročil maximálnu povolenú rýchlosť na diaľnici o 37 km/hod 원펀맨 2기 5화 다운로드. Vodiča následne predpísaným spôsobom zastavili na diaľničnom odpočívadle Hrádok. Pri kontrole bol vodič vyzvaný, k predloženiu dokladov potrebných k vedeniu vozidla a následne, aby sa podrobil dychovej skúške na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu. U 49-ročného Dušana bola dychová skúška pozitívna. Alkotestom mu bola nameraná hodnota 0,53 mg/l, čo predstavuje 1,10 promile alkoholu. Dušan bol následne obmedzený na osobnej slobode a bolo mu vznesené obvinenie.

Polícia opakovane upozorňuje vodičov, že alkohol za volant nepatrí. V prípade zistenia alkoholu u vodiča motorového vozidla stále platí nulová tolerancia! V kontrolách na zisťovanie alkoholu u vodičov budú policajti denno-denne pokračovať aj naďalej a to nielen na diaľnici, ale aj na ostatných cestách nášho kraja.

-red/Zdroj: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru Trenčíne/Foto: SZVPaS-

REKLAMA