Úvod Aktuality Na diaľnici D1 prebieha výmena zvodidiel

Na diaľnici D1 prebieha výmena zvodidiel

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Vodiči pravidelne jazdiaci po diaľnici D1 by mali zvýšiť opatrnosť kvôli prebiehajúcemu nahrádzaniu starých zvodidiel za nové. V najbližšom okolí prebieha výmena na úseku medzi Trnavou a Lúkou Steel steel download. Motoristi sa musia pripraviť na zníženie rýchlosti v úsekoch kde prebiehajú práce na 80 kilometrov za hodinu. Na miestach, kde do vozovky vstupujú stavebné stroje bude maximálna povolená rýchlosť ešte nižšia 윈도우 10 bitlocker 다운로드.

„Zvodidlá meníme na najvyťaženejších úsekoch diaľničnej siete SR, ktoré boli postavené v 70-tych a 80-tych rokoch minulého storočia 아이폰 멜론 음악 다운로드. Cieľom je osadiť nový záchytný bezpečnostný systém, ktorý bude mať významný vplyv na bezpečnosť cestnej premávky v súlade s európskymi normami, ktoré sú súčasťou systému slovenských technických noriem,“ napísala na svojej stránke Národná diaľničná spoločnosť 콜 오브 듀티 4 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

Dohromady bude do októbra tohto roku nahradených až 170 kilometrov zvodidiel na diaľnici D1 a rýchlostnej ceste R1 v cene 80 miliónov eur 지오디 다운로드. Peniaze poskytla v plnej miere Európska komisia a stavebné práce vykonajú firmy Eurovia, Strabag, Skanska i v poslednej dobe diskutovaný Doprastav oz report. Vodiči by mali v úsekoch kde prebiehajú práce okrem zníženia rýchlosti zvýšiť opatrnosť a akceptovať spôsobené obmedzenia, ktoré ovplyvňujú plynulosť dopravy body has returned.

IMG_0900_resizeDôvodom na expresnú výmenu je snaha prefinancovať peniaze, ktoré štát nestihol vyčerpať pre účely skvalitnenia dopravy, ale aj zvýšenie bezpečnosti na diaľniciach Eclipse sts. Do stredu vozovky by mali byť osadené betónové zvodidlá, ktoré majú väčšiu úroveň zachytenia, čím dokážu zabrániť prieniku vozidiel do protismeru Ied the singer. Postupne budú doplnené aj zvukové čiary na vonkajšej a vnútornej strane vozovky, čo by tiež malo príspieť k zvýšeniu bezpečnosti na našich cestách King of Fine Gems.

-lt- foto: archív, Národná diaľničná spoločnosť

REKLAMA