Úvod Aktuality Delegácia z mestskej časti Xicheng navštívila Piešťany

Delegácia z mestskej časti Xicheng navštívila Piešťany

REKLAMA

Členovia čínskej delegácie z pekinskej mestskej časti Xicheng navštívili v piatok 10. júla Piešťany. Úvodným bodom návštevy bolo stretnutie zástupcov oboch samospráv, na ktorom boli načrtnuté formy spolupráce v oblasti kultúry, vzdelávania, investícií, obchodu, či cestovného ruchu 오디널 스케일 다운로드. Neskôr si zahraničná delegácia prezrela mesto a v kine Fontána predstavila výstavu a kultúrny program pod názvom „Kultúrny Peking, mnohoraký Xicheng“ 신구미호 다운로드. Spolu s delegáciou mesto navštívil aj veľvyslanec Čínskej ľudovej republiky na Slovensku Pan Weifang.

13Memorandum o nadviazaní partnerských vzťahov, ktoré pojednávalo o vzájomnej spolupráci medzi Piešťanmi a Xichengom bolo podpísané v decembri minulého roku spss 25. Návšteva čínskej delegácie so sebou priniesla zaujímavý program pozostávajúci s výstavy a umeleckých vystúpení s názvom „Kultúrny Peking, mnohoraký Xicheng“ resident registration copy.

REKLAMA
Knebl
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

 

V priestoroch kina Fontána sa predstavili čínski umelci, ktorý predviedli žonglovnie, hudobné číslo, kúzelnícke vystúpenie a aj akrobaciu s vlajkou Free Sdoku. Delegácii sa Piešťany veľmi páčili a chceli by, aby piešťanskí umelci predstavili našu kultúru v Xichengu. Do budúcnosti sa tak pre naše mesto a jeho obyvateľov črtá viacero príležitostí, ktoré môžu zaujímavo obohatiť rôzne oblasti verejného života 모탈컴뱃4 다운로드.

25

-lt- foto: MsÚ Piešťany

REKLAMA