Úvod Aktuality Na D1 dve nehody, pri oboch autá skončili na streche

Na D1 dve nehody, pri oboch autá skončili na streche

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Včera a dnes zasahovali hasiči na diaľnici D1 pri dvoch nehodách, kde autá skončili na streche. Pri nehode, ktorá sa udiala v skorých ranných hodinách v utorok 29 Kakao Mobile. júna, bolo auto prázdne, účastníci ušli. Počas prác na odstránení tejto nehody došlo k ďalšej udalosti, keď kamión nabúral do dopravného svetelného označenia Download the 2019 calendar.

„Na operačné stredisko bola dňa 28 Tekken Tag Tournament 1 Download. júna 2021 ohlásená dopravná nehoda osobného motorového vozidla a nákladného motorového vozidla na diaľnici D1 smer Trnava – Hlohovec. Po príchode na miesto udalosti hasičské jednotky z Trnavy a Hlohovca prieskumom zistili, že sa osobný automobil po zrážke nachádza na vozovke, prevrátený na streche 미인심계 다운로드. Svojou polohou blokoval ľavý jazdný pruh. Vodič automobilu sa nachádzal mimo vozidla. Príslušníci zo sanitného automobilu hasičskej záchrannej služby poskytli vodičovi predlekársku prvú pomoc osmc 다운로드. Havarovaný automobil bol zabezpečený proti ďalšiemu pohybu spolu s vykonaním protipožiarnych opatrení. Po nehode prišlo k úniku prevádzkových kvapalín, vozovka bola preto posypaná sorpčným materiálom,“ informovala Lena Košťálová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Počas záchranných prác hasiči navyše zistili, že havarovaný automobil bol prestavaný na LPG a pri manipulácií hrozí riziko výbuchu. Veliteľ zásahu nariadil, aby bol vymedzený priestor v tesnej blízkosti auta a do príjazdu odťahovej služby bol nasadený jeden pohotovostný vysokotlakový prúd. Po príchode odťahovej služby bolo auto zafixované a prevrátené na kolesá. Pri manipulácií prišlo k ďalšiemu úniku prevádzkových kvapalín, ktoré hasiči posypali sorbentom. Počas celého zásahu bola diaľnica uzavretá.

V utorok  29. júna došlo po tretej hodine rannej k dopravnej nehode na 82 km diaľnice D1 smer Piešťany. Na miesto udalosti bola vyslaná hasičská jednotka z Piešťan s tromi príslušníkmi. „Po vykonanom prieskume bolo zistené, že havarovaný automobil sa nachádza prevrátený na streche a vo vozidle a ani v jeho okolí sa nenachádza žiadna osoba. Z auta unikali prevádzkové kvapaliny, ktoré jednotka posypala sorpčným materiálom a následne vykonala protipožiarne opatrenia. Miesto udalosti bolo vymedzené dopravným svetelným označením. Hasiči pomocou ručných svetiel zahájili pátranie po účastníkoch dopravnej nehody, no neúspešne. V spolupráci s národnou diaľničnou spoločnosťou bol automobil prevrátený na kolesá a odtiahnutý na krajnicu vozovky. Počas prác prišlo k nárazu nákladného motorového vozidla do dopravného svetelného označenia,“ uzavrela hovorkyňa L. Košťálová.

TS KR HaZZ v Trnave / red

REKLAMA