Connect with us

Aktuality

Na charitatívny Knižný bazár prišli ľudia už pol hodinu pred zahájením

Published

on

Reklama
Reklama

Aktualizované – Medzinárodný klub žien PIWC pripravil na piatok 20. mája v poradí už 11. ročník charitatívneho Knižného bazáru. Samotné podujatie oficiálne vypuklo o 10:00, ale nedočkaví milovníci kníh začínali plniť terasu Kursalonu už o polhodinu skôr a vo veľkom počte prichádzali počas celého dopoludnia. Návštevníci bazáru mali na výber z niekoľkých stoviek kníh, medzi ktorými boli tie najrozmanitejšie tituly. Výťažok klub tentokrát venuje rodine zdravotne postihnutých dvojičiek Elišky a Šárky.

IMG_9452_resize

„Náš charitatívny bazár je už v dobrom povedomí ľudí, ktorí milujú knižky. Tie nám darovalo približne sto až stopäťdesiat ľudí ochotných pomôcť, pričom počas týždňa sme od nich vyzbierali takmer dvetisíc kníh. Stretnutia s milými darcami, ktorí majú dobré srdce, sú pre nás vždy vždy veľmi príjemné. Teší nás najmä to, že Knižný bazár stále zaujíma ľudí a pravdupovediac, toľko nakupujúcich ľudí ako dnes sme doteraz ešte nemali. Priemerne sa nám darí vyzbierať okolo päťsto eur, ale pevne verím, že tento výsledok dnes prekonáme,“ povedala za Medzinárodný klub žien Alena Vráblová.

„K priebehu  11. Knižného bazáru, ktorý sa uskutočnil z iniciatívy Medzinárodného klubu žien v Piešťanoch (PIWC), vám oznamujeme, že sa zúčastnilo 204 kupujúcich, predalo sa 1244 kníh a čistý výťažok 850 Eur sa v najbližších dňoch odovzdá postihnutým dvojčatám Eliške a Šárke,“uviedla predsedníčka klubu Magdaléna Cebecauerová, ktorá ocenila aj pomoc gymnázií v Piešťanoch a vo Vrbovom pri organizácii bazáru ako aj ústretový každoročný prístup Kursalon.

Reklama

IMG_9441_resizeIMG_9448_resize

IMG_9447_resize

IMG_9445_resizeIMG_9443_resizeIMG_9439_resize

-lt-

Populárne články