Úvod Aktuality Na Bodone pribudnú parkovacie miesta, chodníky a osvetlenie

Na Bodone pribudnú parkovacie miesta, chodníky a osvetlenie

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Na Bodone začína plánovaná III. etapa výstavby nových parkovacích miest, chodníkov a osvetlenia. Stavenisko bolo 27. augusta odovzdané spoločnosti Stavokomplet, ktorá vyhrala verejné obstarávanie a bude práce v nasledujúcom období realizovať 백일의 낭군님 7화 다운로드.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Momentálne už začalo zameriavanie a vytyčovanie jestvujúcich inžinierskych sietí 마이크로소프트 오피스365 다운로드. Obyvatelia sa musia pripraviť na obmedzenú dopravu v zmysle dočasného značenia a tiež dodržiavať inštrukcie zástupcov stavebnej spoločnosti 스키 사파리 다운로드. Práce by mali byť ukončené do troch mesiacov.

Spoločnosť Stavokomplet zo Starej Turej bola vyhrala v súťaži desiatich firiem, ktoré sa zúčastnili elektronickej aukcie, vďaka najnižšej ponúknutej cene Runday download. Za sumu 164 300 eur vrátane DPH má realizovať stavebné práce vrchnej a spodnej vozovky, teda dve trasy komunikácie v dĺžke 96 metrov a 98 metrov a vybudovanie kolmých parkovacích státí pre 105 osobných áut zo zámkovej dlažby I hate to it once again. Ďalej má uskutočniť stavbu chodníkov, obrubníkov, vykonať dláždiace práce, značenie a odvodnenie vozovky, osadenie značiek, preložiť osvetlenie cesty a vybudovať miesta pre kontajnery 야생화 mp3 다운로드.

-lt-

REKLAMA