Úvod Aktuality Na Bezovec prišli stovky detí – prilákali ich rozprávky

Na Bezovec prišli stovky detí – prilákali ich rozprávky

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Doba ľadová, Tučniaci, Mrázik s Nasťou, ale i Maruška, prilákali v rámci Rozprávkovej jazdy v sobotu 23. januára na Bezovec stovky detí Free Sdoku. Zimná verzia obľúbenej Prechádzky rozprávkovým parkom pod taktovkou piešťanského Materského centra Úsmev, s podporou nezištných dobrovoľníkov a partnerov prilákala aj napriek sneženiu davy ľudí 모탈컴뱃4 다운로드.

IMG_3009_w

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Deti si užili zábavu a fotenie s postavičkami z rozprávky Doba ľadová, Tučniakmi z Madagaskaru, ale aj s Elsou a Annou spolu so snehuliakom Olafom 인디자인 다운로드. Mrázik s Nasťou zabezpečovali sneženie a deti sa rady pridali. Máša a medveď sa vraj trošku zbláznili a pustili sa s deťmi do výroby snehových koláčikov appscan. Ťažko bolo čertom, ktorým zamrzlo peklo, ale deti im s vervou pomáhali a rovnako tiež s radosťou pomohli Maruške pozbierať jahody, ktoré znenazdajky vyrástli na snehu 직쏘 랜섬웨어 다운로드.

IMG_3096_wIMG_3114_wIMG_3137_wIMG_3208_wIMG_3237_wIMG_3162_wIMG_3178_w

Potom, čo deti splnili úlohy a pochutili si za to na sladkej odmene, využil ešte čas na poriadnu sánkovačku hanyoung hymn sheet music. Jednoducho popoludnie na Bezovci vďaka dobrovoľníkom a MC Úsmev bolo super.

Podujatie podporili – Respect, Slovenská chránená dieľňa, VAC, WAI, PNky.sk, zpiestan.sk, piestanskydennik.sk 향수 영화 다운로드.

Text a foto: -th-

 

 

REKLAMA