Úvod Aktuality Na benefičnom koncerte vyzbierali pre Rebeccu takmer päť tisíc eur

Na benefičnom koncerte vyzbierali pre Rebeccu takmer päť tisíc eur

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V nedeľu 13. novembra večer sa v Dome umenia už po tretí raz uskutočnil benefičný koncert s názvom Rebeccin krok vpred. Sedemročná Rebecca z Krakovian sa narodila predčasne a trpí viacerými diagnózami Smurf game. Malú-veľkú bojovníčku z Krakovian prišli podporiť viaceré kapely, ale aj ľudia s dobrým srdcom, ktorí prispeli na jej liečbu.

IMG_5168

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

Rebecca sa narodila v 32 한글 815 다운로드. týždni tehotenstva s detskou mozgovou obrnou. So znížením napätím dievčatkovho svalstva začala rodina bojovať plávaním, rehabilitáciami, hipoterapiou či tzv Tudors. Vojtovou metódou. Rebecce navyše od dvoch rokov života pomáhajú rehabilitácie v piešťanskom Adeli centre, ktoré sú však finančne veľmi nákladné 한글2007 그리기마당 다운로드.

IMG_5426

Na benefičnom koncerte vystúpili Itcho Pčelár a Jamestown, Celeste Buckingham, Matěj Vávra, Vrbovskí víťazi, Detský folklórny súbor Krakovanček a Juraj Hnilica Fortune Harmony. Podujatím sprevádzali Dominika Dadíková a Roman Juraško.

Počas večera bol vydražený obraz maliara Stanislava Trepača za 450 eur 뫼신사냥꾼 다운로드. K tejto sume sa na záver programu pridalo ďalších skoro 4,5 tisíc, ktoré diváci počas večera vhodili do urny.

-vv-

REKLAMA